İnsanlar sizi sosyal kimliğiniz üzerinden mi değerlendiriyor?

Ahmet, Ayşe vs. (insan) olduğunuz için mi yoksa toplumsal statünüz (zenginlik, fakirlik, meslek vb) için mi değer görüyorsunuz? Peki siz insanları hangisiyle değerlendiriyorsunuz?

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

• Olduğum gibi davrandığım için değerlendiriyorlar. Bende onları oldukları gibi davrandıkları için değer veriyorum.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• profil resimlerinden ve yorumlarından insanları eleştirenler iki yüzlüdür. neden, sanal ortamda, laf laf giydirip, sonra gerçekte tanıyıp ''Hiçte site ortamındaki gibi değilsin'' diyenler işte onlar iki yüzlüdür. bende onlardan nefret ederim. sosyal ağlar insanların kendilerini yansıtabildiği tek yerdir. fikirlerini ve düşüncelerini rahatça özgürce yazabilirler, yüz yüze konuşmaya kalksan acaba karşındaki sana nasıl tepki verir diye düşünür durursun, ama sanalda öyle değil, açıkca fikrini söyleyebiliyorsun en azından kendini yansıtmak için iyi bir ortam iyi bir fırsat, ne o seni hiç gördü ne sen onu hiç tanıyorsun. böylesi daha iyi.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Toplumsal statü ile degerlendirenleri bir tarafıma takmıyorum.

0|1
    0|0
  • Zaten öğrenci olduğum için direk ben :)

0|1
    0|0
  • Hocanın kavuk vevkürk hikayesi geldi aklıma

0|1
    0|0
  • ben insanları beni yargıladıkları gibi yargılıyorum :D

0|1
    0|0
  • Sosyal kimlik, ambalajlar, kaplamalar... Kimse beni ben olarak değerlendirmedi ki.

0|1
    0|0
    • Malesef günümüzün sorunu bu. Çok az insan, insan olduğu için değer verip değer görüyor. :/

• Toplumsal statu

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Ben kişiliğimden dolayı seviliyorum.

0|0
    0|0
  • Türk-antiTürk olarak değerlendiriyorum 🚬😎

0|0
    0|0
Yükleniyor...