Kürtlerin islam dünyasının genelinde pek sevilmemesi neden?

Şimdi bunların hepsi Kürtleri sevmiyor demiyorum, zaten bir halkın bir kısmı asla onların tamamını yansıtmaz ama bazı Türklerin dışında Arap, Pakistanlı,Çeçen, Boşnak gibi başka müslüman milletlerden insanların da Kürtlere pek sıcak bakmadığını gördüm, bu neden böyle?

0|0
2|1

Kızlar Ne Diyor 2

• Komik bir soru sanki bahsettiğin milletler birbirine çok sıcak bakıyorda ;) insanlarin insanlara tahammülü kalmamış ırkı geç yaa :) nerden aklinaza gelir bu sorular

0|0
    0|1
  • kürtlerin yaptıkları yüzünden pkk olayı yıllardır var ne yapacaklardı, hiç bir şey olmamış gibi mi davransınlar

0|1
    1|1
    • Her kürt PKK li değildir ve bence sen dünyada olan biteninin farkında değilsin emin ol sen kimseye zarar vermezsen kimsede sana zarar vermez onun için PKK yı kötüleme

• her kürt pkk lıdır demedim kafanızdan uydurup yazmayın.
      Pkk hamile kürt kadını vurdu doğmamış çocuğun ne günahı vardı?
      peki ambulansın içindeki memurların ne suçu vardı
      görüntü kirliliğimi yoksa çok haklısın

• pkk yı kötülemeymiş sen ne söylediğinin farkında mısın be
      terör örgütünün savunulacak yanı yoktur. Kürt kızlarından dağda cinsel ilişkiye zorlananlar var. Sen evinde rahatça oturdun diye pkk masum olduysa dağa alalım seni görüp yaşayınca bakalım neler söylüyorsun

Erkekler Ne Diyor 1

• Ne içtiysen bir daha içme, yok öyle bir şey.

0|0
    0|0
    • Kardeş bir yerimizden laf çıkartmıyoruz, çeşitli müslüman ülkelerden bir çok adam tanıdım, bu olay dikkatimi çekti

• Her duyduğuna inanma her gördüğünün de yarısına inanma.

Yükleniyor...