Kızlarla erkekler yer değiştirdi.. Erkekler daha edepli oldu siz ne düşünüyorsunuz?

Neden böyle olduk bunu sadece ben mi farkediyorum? Eskiden dediğime bakmayın 5 sene önce bile daha iydik şimdi erkekler kendini sakınıyor korkuyor çekiniyor ama kızlar öyle değil o kadar rahatlarki edep kimsenin umrunda değil özgürlük mü neyse fikirleri

Güncellemeler:
Farketmediğimiz sürece bu durum kartopu gibi büyüyecek
Dünyadaki cinsellikte kaçıncı sırada olduğumuzu araştıracağınıza gidin tariihi geçmişi ve günümüzü araştırın batılılaştık diyip şikayet ediyoruz batılıları bir araştırın onların kendisine saygısı var bizim gibi yaşamıyorlar biz artık köpek gibiyiz kim sokakta kimle napıyor belli değil ama özgürüz mutluyuz kopuyoruzZz
İnşallah buradan bir iki arkadaşın düşüncesine katkıda bulunmuşuzdur..

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben katılıyorum bu düşünceye bu devirde kızlar daha kötü çok laçka edepsiz erkekler de çok masum değil ama kızlar çok aştı

0|1
    0|0
    • Bunu hep medya yaptı.. Kızlara psikolojik baskı yapan Diziler haberler sosyal medya of of ne olacak halimiz

• Hayırlısı hakkımızdan haklısın

• Evet bende sevindim ya aynı düşüncelere sahip insanların olması iyi bir şey yalnız değiliz fikirler yayılsın bir payımız olsun yeter

En İyi Erkek Görüşü

• evet onu bende farkettim kızlar tuhaflaştılar özellikle ks deki kızların çoğu cinsellik hakkında bişeyler sorar ve yazıyolar ama erkeklerede abaza demekten eksik sayılmıyolar gerçi haklı oldukları şeyler yaşıyolar ama olsun

0|1
    0|0
    • Bugün kızın biri orasını burasııını açmış nasıl diye soru sormuş yüzde 20 si dalga geçmiş yüzde 10 u kıza salça olmuş yüzde yetmişi kınamış erkeklerin düşün artık ama kız mutlu ego tavan o yüzde 10 a odaklanmış

• hiçbizaman bu kültürde bir çocuğum olmicak

• en iyi görüş için teşekkür ederim :)

Kızlar Ne Diyor 7

• Valla bu zamanda bir kadına kanmayıp günahtan kendini sakınabilen erkek cennetliktir. Öyle bir ortam var ki artık kadınlar hee türlü günaha ortam hazırlar haldeler. Kimsenin kendine saygısı yok. Bu sitede bile soyunup vücudunu soran erkek sayısı kadınlara göre çok çok az. Kendinizi sakınabiliyosanız bu ahlaksızlardan helal olsun. Rabbim şaşırtmasın !

0|1
    1|0
    • Amin amin çok haklısın güzel noktalara temas etmişsin.. Kimsenin kendine saygısı yok demişsin aşırı doğru bir kız kendine saygısı olsa sıradan olmaz özel olur milletin yavşadığı sapıklık düşündüğü biri olunca mutlu olmamalı.. Allah sonumuzu hayır etsin nereeye gider bu şekilde nasıl gider bilmiyorum.. Erkekler korktuklarından sakınıyorlar çevremden gördüğüm kadarıyla çünkü kadınları haklı gördüklerini ima edip erkekleri ezdiler sonra kadınlarda meydanı boş buldular.. bugün caddede kızın biri dönse arkasını "defol git hayvan utanmıyormusun" diye iftira atsa adamı linç ederler eee bunu eline alan bazı kişiliği bozuk arkadaşlarda bunu iyi değerlendiriyor ve iyi kızlarımızıda kendilerine benzetiyorlar özenti

• Hem değilde cins olduğu kesin :) Allâh sonumuzu hayr eylesin inşallah

• Amin kardeş amin

• Edepli gözüken edepsiz erkek çok var

0|0
    0|0
  • Beklentiler yüksek oldukça kızlar bir baltaya sap Olamaz 😕 sonra da git uğraş bunlarla

1|0
    0|0
  • Doğruluk payı olabilir.

0|0
    1|0
    • Düşününce doğrular ortaya çıkıyor bence tabi iylerde var ama onlarda değişmek zorunda kalıyor

• Bazen insan farkında olmadan hayat şarylarından dolayı nereye sürüklerse oraya gidebiliyor o yüzden insanları tanımadan yargılamamak gerekir.

• O hayat şartları dediğimiz şeyi kendimiz yapıyoruz.. Bu durumu herkes farketse herkes kendine düşeni yapsa bu düzen bu hayat şartları böyle devam etmez.. Kastettiğin şey kötü yola düşmüş kardeşlerimizse ben onları ayrı tutuyorum kimse ne hale geleceğini bilemez haşa

• Doğru söze ne denir👏

0|0
    1|0
  • Niye erkekler edepsiz olunca sorun yok kızlar olunca mı sorun?

0|0
    3|2
    • Erkekler hiçbirzaman şuanki kızlar kadar edepsiz olmadı... Kızlar kendilerini özel kılmak yerine sokaktaki hayvandan farksız oluyorsa bunumu savunuyorsun.. Bumu özgürlük bumu kızların kendine saygısı.. orasını burasını açıp milletin sapıklık yapmasıyla mutlu olan kızlarımı savunuyyorsun.. Fikrine saygı duymak isterdim ama düşünerek fikir sun !

• Aynen kızların çoğunda artık edep denen bir şey kalmadı

0|1
    1|0
    • kalmasa iyi kendi başlarıını yesinler ama temiz kızlarımızıda kendilerine benzetiyorlar kıskançlııklarından ben böyleyim o neden temiz ayaklarına yatıyor oda benim gibi olsn

Erkekler Ne Diyor 4

• Abim Romanya ya makina kurmaya gitmişti o anlattı. Oradaki kızlar buradakiler gibi açık giyinmiyorlar hatta fabrikada yemek yerken herkes hemcinsiyle oturmaya özel gösteriyormuş. burada yapsan ne dinciliğin kalır ne geri kafalılığın.

0|1
    0|0
  • Kızların kıskanclık hisleri yoğun oldugundan, birini görüp dikkat çektigini farkedince kendisi de biraz salıyor kendini " herkes yapiyor nolmuş yani" diyerek sürüye ayak uyduruyorlar. bu silsile yoluyla herkese yayiliyor ve toplumsal ahlaksizlik zinciri olusturuyorlar..
    Bu durumda Kendini koruyan güzide hanımlar da sivrilip dikkat cekiyor ve "evlenilecek hatun" kıvamına geliyorlar :/

0|0
    0|0
    • O evlenilecek hatun dediğin kişiylede evlenilse bile çevresel etkenler onunda psikolojisini bozuyor ve pişmanlık duyuyor mutsuz oluuyor mutsuz ediyor o da kendince haklı dışlanıyor

• Insanlar cesit cesit.. ne diyim

• kanka düzgün kızı nerde bulucaz fikir versene sizin mahellede varmı?

0|0
    0|0
    • valla yok.. bulacağımız biyerde yok gitgide bozuluyoruz.. Hep erkekler suçlanıyor ama adaletli bakan olsa şimdiki zaman kızlarına bir baksa.. Kızlara ezik muamelesi yapıldığını için şimdi durdurulamaz ayrı bir ırk oldular

• doğru söylüyorsun bunda tvnin, sosyal medyanın etkisi çok büyük orda gördükleri her şeye özenen aptal kızlarımız var malesef birde çoğunun bitmek tükenmek bilmeyen istekleri babası 2000 e çalışıyor kız her türlü kıyafeti alıyor ayfon istiyor vs annelerde göz yumuyor hatta çoğu zaman destekliyr ben yapamadım kızım yapsın mantığı açıkçası ben bu milletin 100 yıl önceki adetlerinide sevmiyordum ama toplumu kadınlar yetiştirir birde bu kızların yetiştirdiği çocuklar Allahım düşünmek bile istemiyorum 10,20 yıla patlak vermeye başlar zaten şimdi çoğu 13-30 yaş arası bu tür neslin bunların büyüttükleri nesil felaket olacak

sence önlem nedir ya da nasıl korunabiliriz bu durumdan?

• Bİlinçli yeni anne babalar olacağız TV lerden uzak duracağız ve iman gücüyle yuvamızı dolduracağız başka çaresi yok.. İman gücü yoksa bütün kötülükler kapımızda sıraya girer kardeşim

• baskılardan dolayı biraz da fırsat buldukları zaman açılıp saçılıyorlar.
    ve bu durum çok kötü

0|0
    0|0
    • Yaptıkları şeylede gurur duymaya başladılar herkes destekler oldu

• vallahi çok doğru biyere temas ettiniz.. Annelerin yüzde doksanı diyorki ben sakındım kocama hizmet ettimde ne oldu kızım sakın kendini ezdirme ve hayatta ne istiyorsan yap diyor bunu bizim embesil kızlarımızda yanlış anlayıp iffetlerini kaybediyor sonra evlenecek kız yok diye evlilik oranı doğurganlık oranı düşer zina hat safhaya çıkar ama bunun hesabı sorulur.. Müslüman ülkesiyiz ha batılılar bize güler oldu

• malesef durum vahim ve gittikçe kötüleşiyor

Yükleniyor...