Aile özlemi duyanlar?

Aile özlemim tuttu aksam aksam.15 ocaga kadar universite okudugum sehirdeyim, zaman durdu sanki gecmek bilmiyor. Daha 1 koca hafta var. Ailem burnumda tutuyor, sinav haftasi olmasi daha stresli. Derdimi paylaşmak istedim sadece haftaya cumaya kadar nasil dayanicam benim gibi olan var mi?:(

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

• Derslerine odaklanmalisin...
    Aileni hatirlatacak seylerden sakinmalisin... Hatta hergun konusuyorsaniz iki gunde bir konusmaya basla...
    Ders calismaya baslamadan once gozlerini kapa ve eve gittiginde sofranin basinda butuuun aile yemek yediginizi hayal et... Guzel bir yemek olabilmesi icin derslerine calisip, sinavlardan guzel notlar almalisin :)))

0|0
    0|0
    • Yapmaya calisiyorumm ama artik ozlemde en ust noktadayim gozlerim doluyor:)

• Öyle yapiyorum simdi gecmiyo gibi geliyo ama gecince ne cabuk gecmis diyosun:)

• Evet aynen oyle olacak...
      Sen derslerine ver kendini kucugum...

En İyi Kız Görüşü

• hayatınız boyunca ailenizin yanında olmayacaksınız ki buna alışmanız lazım...

0|0
    0|0
    • Ya alışmak demedim ki kaç aydır burdayım daha 1. sinifim ayrica son hafta oldugu icin zaman durdu. Benim alismayla ilgili sorunum yok ailemi özlücem tabiki 5 aydir gormedim ne var bunda?

• Ya nereden nereye vurdun, benim kisiligim seninle bir olmak mi zorunda? lutfen ugrasayamacagim

• sen anlamak istemiyor musun?
      kişiliğin benimle aynı olsun demiyorum önce bir anlamayı öğren.
      İlerde annen ve baban ölecek o zaman 5 ayda beklesen gelmeyecekler ne yapacaksın? bunlara alışman gerekiyor evlensen gitsen yine uzun süre göremeyebilirsin. Hayatta bazı şeylere alışmak gerek bunu beyninde onaylarsan daha çok rahat edersin. Şimdi üzülüyorsan zaman hızlı mı geçiyor? hayır
      sana katkısı var mı? hayır derlerin bile aksıyor
      halen kendi kendine triplere giriyorsun aptal mısın
      sana benim gibi ol demiyorum saçmalama herkes zamanla ayrı durmayı öğrenir sende kendini alıştır yoksa böyle çok zorluk çekersin daha
      önce bir lafı anlayıp aptalca triplere girmeyin.

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 2

• 22 Ocak hatta 23 Ocağa kadar da ben aynı durumdayım😕 Cidden çok özledim.. 😢

0|0
    0|0
    • Aynen, tabi büte kalırsam 27sine kadar düşünmek bile istemiyorum, zaman akmıyor ya:(

• Sanada

• Teşekkür ederim. . :)

• Benimkiler de 14 ünde bitiyor çok özledim :(

0|0
    0|0
Yükleniyor...