Diyanetin, öz kızı babasına helal kılan fetva yayınlanmasına yorumunuz nedir?

daha bugün, diyanet kendi sitesinde, kendi öz kızını babasına helal kılan fetva yayınlamış ve tepkiler yüzünden bunu siteden kaldırmıştır. bu duruma ve diyanete yorumunuz nedir?
diyanetin, öz kızı babasına helal kılan fetva yayınlanmasına yorumunuz nedir?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Paylaşmayın şunları midem bulanıyor ya :( :( :( Yazıklar olsun şu memlekete!!! Bu soruyu soranlar da, bu fetvayı verenler de kalkıp yarın avrupadaki, amerikadaki olaya küfür ederler. Bunlar müslümansa ben müslüman değilim.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Örümcek beyinliler yazmış desem değil sapık desem değil psikopat desem değil. Nasıl bir sapkınlıktır anlam veremiyorum. Haa bir de adam altını çizmiş 9dan buyuk olcakmis. Bak bak bak. 9.5 yasinda olursa rahatca tecavuz edilebilir yani sehvet de duyulur oyle mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bunu Türkiye'nin en büyük maddi payını kendine alıp, İmamların çirkin sesleriyle okuduğu ezan okuyabilme eğitimini vermeyip bunun yerine ezanların sesini kısmayı tasarı olarak sunan bir bakanlıktan bahsediyoruz
    Çok da şaşırtıcı olmasa gerek.

Bir kere dinimiz de şehvetle baktığın her şey haramdır. Bir erkeğe de helal kılınan sadece eşidir.
    Diyanet bile bunu yapıyorken ışid gibi teroristlerin çoğalması normal

1|0
    0|0
  • Kaynaklara bakar mısınız? Bunu ilk okul mezunu torpilli yiğenleri yazdı sanırım normaldir. Sen her yere torpili sokar amca yiğen dayı aileyi toplarsan olacağı budur.

1|1
    0|0
  • Arkadaşlar diyanet kendi kafasına göre yorum yapmış ama bu konuyu merak ediyorsanız hürmeti musahere nedir diye bir araştırın.

http://m.dinimizislam.com/detay.asp?Aid=1429

0|0
    0|0
    • yahu kardeşim sende bir yazı getirmişsinde öz kızından bahsediyor adam sapık işte yaptığıda büyük günahlarda bunu niye bir cümlede deyip bitirmek yerine neden 10 parağraflık bir yazı yazarlar anlamıyorum

• @kobraoynatıcı diyanet maalesef acauip acayip işler yapıyor. Anlamak mümkün değil

• Şaşırmadım normal

0|1
    0|0
  • Rezillik ve rezalet başka diyecek bir şey bulamıyorum

0|2
    0|0
  • sozde dıyanet ozde serefsız bunlar olan bu daha ne soylenır kı ::

0|0
    0|0
  • Yazan, yayımlayan, inanan herkesin allah bel... versin... Net.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• paylaşımın kendilerine ait olmadığını ve sitenin ele geçirildiğini açıklamışlar

0|0
    0|0
    • yalanları hazır hep...

• bak bakalım yazıya ''9 yaş'' diyorlar neden? bu sana ne hatırlatıyor? Hz. Muhammed 9 yaşındaki çocukla evlendi diye kötülüyorlar oysa o yaş meselesinde ayrı bir durum var.
      Özellikle bu sorudada 9 yaş denmiş.
      İlk açıklamada bazı mezheplerde yasak olduğu söylenip kaynak belirtilmiş ama hanefilere geldiğin - türkiye'de msülümanların çoğu hanefidir. Kaynak belirtilmemiş. Sadece yazmışlar. Ayrıca hangi din adamı kaç tanesi böyle fetva vermiştir böyle açıklama yapmıştır dikkatli düşünürseniz bunun gerçektende düzgünce yapılmış bir açıklama olmadığını görürsünüz.

Yükleniyor...