Sokak hayvanları için neler yapılabilir?

Herkese merhaba, kış aylarında sokak hayvanları için klasiğin dışında kişisel olarak neler yapılabilir? Ve kampanya, proje olarakta neler hayata geçirilebilir sizce? Bu arada küçük bir hatırlatma, reklama girdiği için isim veremiyorum mmm market bayilerinden 1 tl ye kedi&köpek maması alarak o küçük paketleri sokakta gördüğünüz hayvanlar için açabilirsiniz.

0|0
5|10

En İyi Erkek Görüşü

• kişisel ve toplumsal olarak dışarı yemek ve su bırakabiliriz. tabi sevgimizi de göstermemiz gerekir. yine devlet bu konularda barınaklar kurmalı, soğuktan ve açlıktan donmaması için. belediyeler yemek sağlayabilir.
    en önemlisi hayvan sever nesiller yetiştirilirse her şey daha güzel olur

1|0
    0|0
    • Son cümleniz beni benden aldı, çok mantıklı. Aileler çocuklarını hayvanlarla beraber büyütürse, hayvan sevgisi kazandırırsa bir çok sorun ortadan kalkar. Harika...

• elbette. hayvanları severek hayatı anlayabilirler. unutulmamalı ki hayat sadece insanlardan ibaret değil. tabi genel manada doğa sevgisi de gerekir. sorumluluk sahibi olabilirler.

• en iyi görüş için eyvallah :)

Erkekler Ne Diyor 9

• 0|1
    1|0
    • Sokaktan para mı toplayalım :D Bence herkes kendi evinin önüne mama&su koysa hiç bir hayvan aç kalmaz aynı zamanda kartondan küçük klubeler de kesinlikle çok mantıklı

• Ya benimki ornekti sadece hayvanlari dusunmek icin :) herkes farkli bir sekilde dusunse ac kalmaz hayvancagizlar

• ben vereyim migros

1|0
    0|0
  • Buse 1 tl dedikleri mama felan para tuzağı hayvanlara verilebilecek en iyi destek kapının önüne 1 kapa su ve yemek dolu kap bırakmak gündelik olmasada 2 günde bir çöp kutularının oralarada aynı şekil oraya koymanın amacı genelde akılları orda yemek orada buldukları için ve o 1 tl dedikleri mamada hertürlü zararlı madde var

0|0
    0|0
  • Kalan yemekleri verebilir, onlara karton kutuyla yuvalar yapabiliriz.

0|0
    0|0
  • Aslında yardım çadırları kurup onlara güzel bir yatak, günlük en az 2 öğün yemek verilebilir. Tüm milletçek yardım eli uzatıp bir kaç tane sokak hayvanını ev sahibi bile yapabiliriz.

0|0
    0|0
    • Yardım çadırları kurulması için başında aktif olarak durabilecek gönüllü kişiler lazım ki buda çok zor maalesef insanlar duyarsız, duyarlı olan az bir dilim içinde olan insanlarında işleri güçleri oluyor. Kartondan evler yapıp mahallelere birer ikişer şekilde yerleştirmek bana çok cazip geldi, hayvanlar kalır mı ondan şüpheliyim ama

• Boşver bir anlayan çıkar elbet..

• Ciddi bişey sorduğum için senin de yanıtını ciddiye aldım dalgaysa eğer yeri değil. Söylemek istediğini elbette anladım

• maddi imkânları iyi olanlar, hayvan barınaklarına yeni yerler yaptırsın, sokaktaki hayvanları barınaklara taşısın, onlara sıcak bir yer ayarlasın,

0|0
    0|0
  • Herkes kapısının önüne yuva yapa bilir

0|0
    0|0
  • Zenginin köpeğinin içtiği sütü fakirin çocuğu içemiyorsa bana adaletten bahsetmeyin.

0|0
    0|0
    • Ne alaka şimdi

• Tamam o kişilere de çeşitli yardımlar oluyor. şu an benim açtığım konu hayvanlarla ilgili. Yani bu sözün burada olmasının hiçbir mantığı yok ha doğru mu doğru.

• Ben bişey demedim kardeşim kusura bakma senlik bir şey yok zaten güzel bir konu açmışsın. Teşekkürler. Ben düşündüğümü yazdım.

• sokak insanları için napılabilir?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Sokaklara su koyulabilir

0|0
    0|0
  • Ulan aynı başlıkta soru sordum be insaf 😂

0|0
    0|0
  • kediler için kutulardan falan ev yapabilirsin ustunude poşetle sararan yagmurda etkılenmez. eski iki leğenden de yapılıyor. ust uste koyup gırıs kapısı yapıyorsun ıcıne de yumusak yastık

0|0
    0|0
  • Illa mama almamizada gerek yok her gun yaptigimiz tencere tencere yemekler cope gidiyor cope atmak yerine bir kaba koyupta evimizin onune koymak bile onlar icin cok buyuk mutluluk

0|0
    0|0
  • Çok uzuluyorum ençokda bebek hayvanlara

0|0
    0|0
Yükleniyor...