Facebook hesabima giremiyorum?

Merhaba arkadaslar. feysime giremiyorum sifremi unuttugum icin. ve sifremi yenilemem icinde eposta sifremi bilmem gerekiyor. cok uzun zaman once actigim icinde onun sifresini hatirlamiyorum. ne yapabilirim bu durumda bir bilgisi olan varsa lutfen yardim etsin.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• telefon numaran kayıtlı ise telefon numaranı girerek sana şifreni gönderebilirler.

0|0
    0|0
    • 7 yil onceden kalma epostam orada kayitli numarayi falan kullanmiyorum lutfen yardim edin

• Nasil yani net bir aciklama yapabilir misin tam olarak ne yapmaliyim

• bu uzun iş fakat. güvenlik sorunuzu falan hatırlıyor musunuz hesabınızın? https://www.facebook.com/help/136465059824353/ ya da bu sayfa da yazıyor Hesabımda kayıtlı e-posta adresine erişemediğim için şifremi yenileyemiyorum. sekmesinin altında anlatıyor nasıl olacağı.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 4

• telefon numarana kayıtlıdır sanıyorum epostanı telefon numarana mesaj gönder ya da kurdugun zamanlar senden hesap'a birşey olursa belirli bir eposta daha yazmanı istiyor kurtarma epostası ondan gir öyle kurtarabilirsin.

0|0
    0|0
    • Malesef ne yazdigim epostayi ne de numarayi kullaniyorum

• Dedigini yaptim sifremi unuttuma tikladim oradaki numaralar bende yok bunlar bende yoku sectim daha sonra iletisime gecilecek baska eposta adresi istedi bu adreste hesapla ilgili sorular oluyo eski sifrelerim ve epostalarima dair. ve sifreleri bilmiyorum 😭

• Güvenlik sorusu çıkar sevdiğin hayvanın adını veyatta annenin kızlık soyadı felan gibi

• e posta adresini özelden at halledeyim

0|0
    1|0
  • Mesaj atabilirmisin?

0|0
    0|0
  • E posta şifremi unuttum yapıp, şifre değiştirebilirsin. Gizli soruyu filan tahmin ederek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...