Diyanetten ''Babanın Öz Kızına Şehvet Duyması Haram Değil'' Fetvası?

Ya iğreniyorum bunlardan. Ben şunu anlamıyorum bu kadar saçma fetvalarla uğraşan diyanete niye bu kadar fazla bütçe ayırılıyor ne işe yarıyor bunlar? şunlara ayırılan bütçe teknolojiye ayırılsa ülke almanyaya yaklaşmıştı yemin ediyorum. Birde bu soruları soranlara yazıklar olsun böyle sapık bir toplumuz işte. Şu cehalet ve pislik ne zaman biter artık?

Diyanetten ''Babanın Öz Kızına Şehvet Duyması Haram Değil'' Fetvası ?
http://www.hurriyet.com.tr/diyanet-ahlaksiz-soruyu-once-cevapladi-sonra-sitesinden-kaldirdi-40037777

0|0
8|3

En İyi Erkek Görüşü

• yok öyle bir şey doğan medyasının uydurması arkadaşım hemen gaza gelmeyin.

0|0
    0|0
    • gözümle gördüğümemi inanayım sizin kıvırmalarınızamı. Yuh ya bunu bile savunuyosun nasıl bir pisliksiniz

• zaten hep bu doğan medyası hep bu masonlar hep bu paralelciler yav adamlar kendi sitesinden yayınlıyor sen hala doğan medyasının karalaması diyorsun yok ya valla birşey demiyorum kardeş. he öyle öyle he.

• o zaman bana ekran görüntüsünü at o halde diyanet sitesinden.

En İyi Kız Görüşü

• Yılbaşı gavur bayramı haram, sevgililer günü papaz ölüm yıldönümü haram.. Ee baba kızına şehvet duyar ne güzel alkış alkış

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 7

• canım. cevap saptirilmis bazj medya kuruluslari tarafindan... dava acilicak.. sen gibi gerizekalilar inansin diye yapiliyor bu haberler.. yaziklat olsun sizin gibi iftira atan jnsanlara

0|0
    0|0
  • Iyice b*kunu cikarttilar.

0|0
    0|0
  • Haberin doğruluğunu nereden bilcz

0|0
    0|0
    • diyanet kendi sitesinden yayınlıyor ve sen buna hala montaj şantaj diyeceksen cık git sorudan muhattap olamayacam senle

• Haram tabiki bu ne böyle ohaa

0|0
    0|0
  • tiksindim be

0|0
    0|0
    • Sen tiksinmeye devam et bazıları savunmaya bile geçmiş :DD

• baçıklamayı okudum diyanet ''haram değildir'' dememiş neden anlamadan yargılıyorsunuz?
    mezheplerin görüşünü bilrdirmişler kızacaksanız onlara kızın diyanet sadece eldeki bilgiyi paylaşmış.

0|0
    0|0
    • Böyle bir soruya cevap veren diyanetimiz var daha ne diyeyimki kardeş maşallah kıvırmaya gelince dünden razısınız :((

• diyanet soruyu kendilerinin cevaplamadığını siteden ele geçirildiğini bildirmiş. Zaten şu an soru sorulma kısmınada ulaşılamıyor yani 1 saat önce öyleydi açmamışlarsa halen kapalıdır

• Bence paralel yapmıştır :((

• Bunlar birilerine cok gerekli ondan o kadar bütce ayriliyor gerçek din bu degil din i gozden salmaya calisiyorlar sadece

0|0
    0|0
Yükleniyor...