Babamdan nefret ediyorum?

Evet arkadaşlar babamdan nefret ediyorum gençliği doğru düzgün yaşayamıyorum bana erkek. Arkadaş bile yasak ben babama dedim ki dershaneye gitmek istiyorum erkeklerle gezerim diye göndermedi ve çok güvensiz bana karşı benim söylediğim hiç bişeye inanamıyor serseri diyor küfür ediyor herşey diyor onun gibi baba olmaz olsun artık kısıtlanmaktan bıktım evden dışarı çıkmama izin yok eve geç gelmek yok ne yapmalıyım yardım edin?

0|0
10|23

En İyi Erkek Görüşü

• Eger benimde kizim olsaydi ben bile kizardim hatta soyle deyim gunduzler tek basina cikmani izin vererim ama karanlik olmadan evde olmali cunku karanlikdayken dolasmani istemiyorum. Ama bunun icin yaninda bir kisi olmali geceyle bir yere cikmak icin.

Erkege gelince serbestlik veriyorum geceyle bile tek basina dolasmana izin vererim

Kufur gelince cok buyuk bir ayibi bsey

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• okuyor musun peki

0|0
    0|0
    • Evet

• Lise

• üniversite sınavına güzelce hazırlan sonrada git iyi bir yer tuttur bu yıl olmazsa seneye gidersin evde internetin var desrhane olmasada kazanbilirsin benim arkadaşım hukuk okuyor mesela.
      Üniye geçince dışarda olursan rahat edersin ama baktınki evden gidiş geliş yapıyorsun o zaman mecburen sabret okulu bitir. Kendi paran olunca eve çıkarsın şimdi sana en güzel zamanların gitmiş gibi gelebilir ama yani büyüdüğünde asıl hayatla karşılaşıyorsun ve o zaman çok daha farklı olucak. lise vs geride kalan anı oluyor boşa üzülme şimdi geleceğine odaklan ve mutlaka eğitime devam et

Erkekler Ne Diyor 22

• adam haklı kardeşim sevgilimle yiyişiyorum soruları geziyor bakire değilim soruları geziyor valla en ıyısını yapıyor elınden opmek istiyorum nıye boyle yaptığına gelınce senın iyiliğin içindir bilesin hanfendı bence tadını çıkar ! duzgun bır baban olduğu için !

0|0
    0|0
  • İzin vermesin yahu. Anlarsın kıymetini ölümce. 25 sene oldu babacığımı kaybedeli. Keşke hergün dövse ama hayatta olsa diyorum. Bir erkeğin sahip olması gereken herşeye sahibim hemde çok büyük yaşım olmamasına rağmen ama babam yok. Her kazanımdan daha büyük kayıp..

0|0
    1|0
  • yanlış düşünüyorsun, farkında değilsin bazı şeylerin... Popüler kültürün sana dayattığı şeyler doğrultusunda yaşamak istiyorsun, normal bu ama baban söyle diyeyim arabanın frenidir seni kaza beladan korur. Gene sevme ama anlamaya çalış, bir gün bulamadığında arama...

0|0
    0|0
  • geçenlerde bir rahmetli olan gerçekten mükemmel bir babayla ilgili headline a bir görüş yazmıştım lütfen bekle bulucam ve sanada göndericem sonra nasıl istersen öyle davran öyle yap

0|0
    0|0
    • işte o görüşün bu birinci kısmı 1000 karakter yetmedi şu an buraya 2. kısım geliyo

çok üzgünüm başın sağolsun mekanı cennet olsun allah taksiratını affetsin. babam hala hayatta onun değerini bilebiliceğim bir durumda değil kendisini alkole vermiş bir çok şeyden çok uzun zaman önce vazgeçmişbana babalık etmeyi uzun zaman önce bırakmış artık oturup 2 sohbet edemediğim bana hiçbizaman nasihat etmemiş sadece tersleyen ve beni kendinden uzaklaştıran bir yapıya sahip bir adam ve hatta yumruk yumruğa kavgaya tutuşup yinede vuramadığım ettiğimiz kavgaya onunla tartışmamıza veya beni terslemesine ona vurduğuma ya da vuramadığımada değilde ( şu an senden bahsediyorum ) neden ONUN ki gibi bir babam yok bende iz bırakan diye üzüldüğüm zamanlardan birindeyim yeterince değerini bilip hala onunla konuşmaya çalışıp her ne kadar tartışıcağımızı bildiğim halde iletişime geçtiğimi ve geçmeye çalıştığımı bilerek yaşıyorum.

• her ne kadar sevmesende o benim babam dediğin gün büyüyosun...

• hatta bu headline ın linkinide atim sana

www.kizlarsoruyor.com/.../q4454897-babam-ben

• seni ondan daha çok seven biri yok emin ol hoşgörüyle yaklaş bende çok dayak yedim ama bir gün herşey bitecek sabret ayrıca erkekler konusunda haklı görmüyormusun etraf oros. u çocuğu kaynıyor bir tane p. ç girer hayatına hayatını bitirir... akıllı ol zaten evlilik öncesi flört DİNİMİZCE HARAM kılınmıştır özenme , yapma , etme bence..

0|0
    0|0
  • çok zor bir devirdeyiz. bu kadar yaşanan olaydan sonra biraz hak veriyorum. ben olsam bende böyle yapardım. başına bir iş gelmeden kıymetini bilemezsin sıcak yuvanın ;)

0|0
    2|0
  • sen in bahenendir bu cunku ask yok erkek desen neye yarar nankot

0|0
    0|0
  • sende hemen babandan nefret etmeye başlamışın
    oysaki senin için canını bile verebilir

0|2
    0|0
  • Hmm anliyorum neden sıkıo bu kdar sırf erkek arkadas olur die mi yoksa hic güvenmediginden mi

1|0
    0|0
  • daha önce onun güvenini kırdın mı hiç

0|0
    0|0
    • Hayır

• o zaman gerçekten baban biraz tutucu birazdan fazla galiba normalde baba kız aşkı başka olur ama her insanda aynı olmuyor işte konuşup ona güven vermelisin seni anlayacaktır
      dip not : bazı insanlar var odundan beter oluyorlar kouşmek vs işe yaramaz öyle babası olanlara da allah kolaylık versin gerçekten zor

• ıstedıklerın eve gec gelmek napacan aksam hap atıp sabah ahmetın mehmetın koynunda mı uyanacan bu mu ozgurlukten kastın

0|0
    0|0
  • Baban güvenmiyor ama sen kendine güveniyormusun. Kız yetiştirmek zordur birgün anlarsın neden böyle davrandığını canım babam dersin inş o gün çok geç olmaz

0|0
    0|0
  • baban bıraksa erkeklerde gezip tozacak mısın peki?

0|0
    0|0
  • bu iartlar altında bile evden kaçmanı tavsiye etmem :)

0|0
    0|0
  • yapacak bir şey yok maalesef :/

0|0
    1|0
  • Adam haklı sana internette yasak olmalı.

0|0
    0|0
  • babab seni istediğin gibi serbest bıraksa dediklerini uygular mısın?

0|0
    0|0
  • oda sana bayılmıyodu

0|0
    1|0
  • Babanızın psikolojisi iyi değil, sizi koruduğunu zannediyor olabilir bu şekilde.

0|0
    0|0
  • Deme öyle ya senin için yapıyor 😞 seni mikerler diye korkuyor

0|0
    1|0
    • Evet küfür etmesi de kesin o yüzdendir

• Valla bence adam hakli gibi. Seni salsa dizini döver gibi duruyor :))

0|0
    0|0
  • Babasının zikinden çıkmış babasını beğenmiyor

2|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bir yanlışını görmüş olmasın?

3|2
    0|0
  • Bakalım Özgürlük savaşın nasıl son bulacak

0|0
    1|0
  • Benim babam da eve geç gelmemi istemez. Yöntemi yanlış olsa da seni ve güvenliğini düşündüğü için böyle davranıyor. Umurunda olmasaydın inan daha çok zoruna giderdi. Başımızdan eksik olmasınlar

0|1
    0|0
    • Ama fazla sıkıyor

• Haklısın. Ben de babama çok kızdım bu sebepten ama dışarısı gerçekten kötü üzüleceğin şeyler yapmandan korkuyor. fazla endişe yaptığı için tepkisi de fazla haliyle. Galiba ebeveyn olunca anlayabiliriz ancak onları

• Okuyup meslegini eline alip gidiceksin baska birsey yok

0|0
    0|0
  • Oku mezun ol evi terket.

1|0
    0|1
  • annen girsin araya

1|0
    0|0
  • Aynı benim babamdan bahsediyor gibisin babam sosyal medya bile kullanmama izin vermiyor arkadaşlarımla gezmeme bile gidemiyorum ama yapçak bişi yok yokluğu çok zor olur her halde

0|0
    0|0
  • Evlen kanks

0|0
    0|0
  • Okumana bile kulp bulmuş. Paranoyak demekki

0|0
    0|0
Yükleniyor...