Eve gelirken ya da Dışarıda Tuvalete Sıkıştığınız Oldu mu :D :D Yetişebildiniz mi :D:D?

İtiraflar beklenirr :D :D En iyi Olaya Eig :) :D :D

Güncellemeler:
Hadi yazalım En İyi Olayı Yazana EİG :) :D :D

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• O değilde yolculukta bir keresinde bir sıkıştım ki, mola verdiğinde mesanem patlayacak sandım hareket edemiyordum.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• eiglik bir anım var ama anlatmam :D

1|0
    0|0
    • :D :D Ne oldu Anlat ya :) :D

• Merak ettim anlat nolur

• küçükken eşofmanımın ipini düğümcük yapmıştım :D
      dışardan mı ne ya da evdeyim bilmiyorum. beya sıkışmıştım :D
      sonra koşa koşa tuvalete gittim. eşofman çözülmüyor.. ağlaya ağlayamı mırıldana mırıldana mı ne altıma yaptım :D sonra babam çözmüştü hahah :D

Erkekler Ne Diyor 5

• ben bikere yetişemedim kapının onunda kaçırdım tabı bunu yaptığım 5 yaşındaydım nerden hatırlıorsun die sorarsanız anamdan yediğim oo dayağı nasıl unutayım

1|0
    0|0
  • Olmadı

1|0
    0|0
  • Yıllarca makam şoförlügü yaptım her zaman Pet şişe taşırım:)

1|0
    0|0
  • Yetisemedigim bir an olmustu. Altima kacirmistim bir keresinde.

1|0
    0|0
  • oldu hatta tam evin girişine 5 metre kala az daha patlayacaktım sor tuttum kendimi asansörde kıvranıyordum ama yetiştim :) ev bir iki kat yukarıda olsa yetişemeyebilirdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• İkizim var benim cafede oturuyorken ben tuvalete gittim görevli arkadaşa sordum nerede diye neyse girdim ben çıktım oturdum ikizim gitti oda sormuş görevli hanımefendi deminde sordunuz ya demiş tekrar göstermiş neyse o an görevli dışarı çıktı göz göze geldik tövbe estağfurullah sen demin içerideydin benden önce nasıl çıktın dışarı demişti sonra gülüştük falan. 😄

2|0
    0|0
  • Sevgilimle birlikteyken cisimiz gelmişti petrole gidip yapmistik :D

1|1
    0|0
  • Yetiştiğim zamanlar da oldu, yetişmediğinden altıma bıraktığım da oldu :D
    Pantalon siyahtı ben de çişimin özgürlüğe kavuşmasına izin verdim :D

0|1
    0|0
Yükleniyor...