Hangimiz şiddete maruz kalmadık ki?

Hangimiz şiddete maruz kalmadık ki ?

Ne yazık ki o berbat duyguyu bende yaşadım defalarca hemde. Beni tutan neydi bilmiyorum ilk tokatında gitmem gerekirdi şiddete maruz kaldığımın farkında değildim. Çünkü daha önce kimse bana şiddet uygulamamıştı. Ayrıldım kısa süre sonra affettirdi barıştık ben hala ruh hastası bir adamla biirlikte olduğumun farkında değildim. Uzun zaman sonra yine tekrarladı basit kıskançlıklar yüzünden canımı yakıyordu kolumu morarttığını bilirim defalarca. Herkes tarafından çok iyi tanınan yumuşak yürekli merhametli bir adamdı oysa.. Sinirlendiğinde o yüz ifadesi hala gözümün önünde bazen kendimi suçladığım zamanlar oldu ben mi sebep oldum şiddet uygulamasına diye düşündüm son şansıydı ciddiyetinin farkındaydı artık bir defa daha sinirine yenik düşerse bitecekti 3 yıllık ilişkimiz. Aylarca herşey güzel gitti ben hep vuracak korkusuyla yaşadım ama yapmadı. Birgün yine çok basit bir mesele yüzünde hırpaladı bağırdı üzerime yürüdü ağlayamıyordum bile korkuyordum sadece sustukça üzerime yürüyordu bende onun üzerine yürüdüm vurdum ona içimdeki tüm kin ve nefretle ona vurdum bağırdım insanların etrafımızda bize nasıl baktığı umrumda bile değildi sevgisi de aşkı da benim için bir anlam ifade etmiyordu artık. Tek hatırladığım şey ise o sinirli nefretle bakan gözleri hala hatırlıyorum o gözleri..

0|0
1|2

En İyi Erkek Görüşü

• maalesef sıddet ulkemızın gercegı halıne geldı bıze dusense cocukların onunde tartısmamak sıddetı goren cocugun hem psıkolojısı tehdıt altında hmde gelecegımz cunku onlar nasl buyurse gelecekde onlarda aynısını uygulucak evlı olan arkadslar bunu dıkkate alsın lutfen cdıı bı durum

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç bir erkekten şiddet görmedim. O cesareti o haddi kimseye vermedim.

1|0
    0|0
    • Aşık oldun mu?

• guzel yazmıssn her detayı oldgu gbı aktarmıssın... haklı bulmadım degıl haklısın pekı sen neden hala onunlasın duzelcek umuduyla mı bunu yaparken yapmana sebebıyet veren hıssıyat nedır

• @ayazzz06 düzelecek umuduyla değil. Kafamda kararımı verdim ben ona dair. Çok sık görüşmemiz yok zaten. Sevgiliden öte biraz flört gibi. Gelecek olmayacağını belirttim kendisine de. Gittiği yere kadar. En azından bir arkadaşlık ondan bir beklentim yok.

Erkekler Ne Diyor 1

• 2 arkadaşım evlendi, 2side duydugum kadarı ile eşine tokat atmış. hatta kızın biri cazgır elini yüzünü tırmalamış ama nasıl tırmalamak yara bere içinde :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...