Şişgoyum diye sevmeye hakkım yok mu?

Hep fiziği güzel diye karakteri beş para etmez insanları seviyorsunuz. Bıktım küçük görmenizden, alay etmenizden! Ben karakterimle zayıflatan daha iyiyim 96 kiloyum evet bundan da utanmıyorum tamam mı? Çünkü bunun utanılacak bir tarafı yok. Utanılacak bir şey varsa da o da kendi kişiliksiz davranışlardır.

0|0
12|32

En İyi Erkek Görüşü

• Tonton kızları çok severiiim :D Karakterine göre sevilmiyor kimse bu ülkede.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Olum ben senin alnindan operim. Benimde kilom var ve bende hayatımın bir döneminde bu dediklerini yaşadım. Sen sanki insan değil de bir köpek ve hatta köpek kadar bile değilmişsin gibi davranışlar. En büyük karakteristik özelliği karaktersiz olan heriflerin yaptığı en komedi iltifatlar aslında bu. Takmayacaksin. Kilon varsa cirkinsin, zayifsan kullanılacaksin onlar için. Kendine bak, iyi ol, kendine onem var. O zaman elbet cikar adam akilli insanlar. Ama sakin kendine bakmaktan pes etme, senden önemlisi yok bu dünyada. Unutma bunu

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Bende çok zayıf im benide böyle ne biliyim moralini bozmak için laf felan sokmak istiyorlar, ben hiç takıyorum bile öyle insanlar ,,, taksaydim şu an zaten mezar da olurdum kimin ne dediği umrumda değil , ,,,, önemli olan beden gücü değil zihin gücüdür , bunu asla unutma

1|0
    0|0
  • Bak bu acidan bakma ben kiloluuyum ben Buyum diyip oturup ağlamak ya da üzülmektedir hayata kusmek insanlardan nefret etmenjn bir anlamı yok kalk sporuna başla diyetini yap savaş basar kendi sağlığın için Allah sana o vücudu o şekilde ol diye vermedi hakkını vver egerki hormonsal hastalıktan da ise doktora git tedavi gor yine sporu bırakma

2|0
    0|0
  • Kimsede gerçekleri yazmamış. Erkek gözüyle sever önce eğer zayıf bir kadından hoşlanıyorsa senin hiçbir şansın yok. Karakter uzun sürede önemli ama önce karaktere değil dış görünüşe bakar herkes. İsyan edeceğine azmet zayıfla. Bu kadar isyan ettiğine göre ve zayıfları kötülediğine göre karakterinde iyi sayılmazya neyse

0|0
    0|0
  • Afferin sana. Bak ben seni görmüyorum ama senin ne kadar güzel olduğunu biliyor ve seni seviyorum bu halinle. Boş ver milleti. Tabiki seveceksin hakkın var, hemde herkesten daha çok. Onlar konuşsun dursun. En başında insansın sen, duyguların var prenses..

0|0
    0|0
    • Çok teşekkür ederim böyle fikirleri olan biriside güzel insandır.

• Rica ederim :D Sen daha da güzelsin

• tamam da senı burdan kımse gormuor kı bısey dıyende yok ne bu ofke reelde yapan varsa sıc agzına tabı

1|0
    0|0
  • şişman olmak bir tercih meselesi hastalık dışında ki durumu kast ediyorum dalga geçiliyorsan bırak yemek yeme spor yap şaşırt herkese benimlede dalga geçiyorlardı 110 kilodan 80 e kadar düştüm istersen olur dalga geçtirtme kendinle

1|0
    0|0
  • Hakkın var tabi

0|0
    0|0
  • insanlar dış görünüş konusunda çok acımasızlar arkadaşım.. ama emin ol karaktere bakan insanlar da var.. ben tüm çirkinliğime rağmen 5-6 kız arkadaşım oldu.. sen özgürce düşüncelerini söylemeye devam et.. doğru yolda yürü emin ol birileri farkeder

0|0
    0|0
  • kimse seni sevmek zorunda değil ama fiziğin yüzünden kimse seni aşağılayamaz ve alay edemez kötü bişey söyleyemez

0|0
    0|0
  • Hem fiziği güzel hemde karakterine pahabiçilemeyecek insanlarda mevcut bu alemde

0|0
    0|0
  • Sende sevebilirsjn bedava ya

0|0
    0|0
  • Aferin aferin haaa aferin :) ya bosver yanliz basina daha mutlu insan :)

0|0
    0|0
  • ben seni seviyorum yahu , çilek yer misin?

1|0
    0|0
  • eee senin kilondan daha öne çıkan bir meziyetin yok ki insanlar tarafından göze çarpmıyorsun.

0|0
    0|0
  • 27 yaşındayım 3 ay sonra 28 olacam hep kilo yuzunden aynı sorunu yaşadım son 2 senedir kazandığımı biriktirdim ve ameliyat oldum 19 gun oldu ameliyat olalı 18 kg verdim tavsiye ederim ;)

0|0
    0|0
    • Ne ameliyatı

• Ne kadar

• Yapan kişilere gore değişiyor devlet üniversitesinde falan ücretsiz yapanlar var ama ben pek güvenemedim ben izmirde oldum ve en iyi doktorda oldum diyebilirim şuana kadar hiç sıkıntı yaşayan bir hastası yok ve romanya amerikaya gidip oralardada ameliyat yapiyor seminer görüyor 16.000 tl verdim ben

• Zayiflamak senin elinde.. Her insan kendine bakabilir.

0|0
    0|0
  • Kilo vermeyi dene eminim çok güzel birisi olacaksın. Ayrıca en yakın arkadasım 40 kilo vermeyi basardı. İnanırsan yapamıcagın sey yoktur

0|0
    0|0
  • sanki herkes 4 4 luk a. kayayım s. et yaaa amaaan sende !

0|0
    0|0
  • Kim üzdü seni bakım bu kadar üzülme canım boşver gerizakali lari insanın dışına bakarak bişeyler yasanmaz

0|0
    0|0
  • Bende 96 kilodan 74 kiloya düştüm. Gerçekten zor birsey degil

0|0
    0|0
  • Hırs yapıp bence vermelisin az da olsa. Bu senin bakış açını değiştirecek eminim.

0|0
    0|0
  • Niye öyle dedin ben de balık etli seviyorum

0|0
    0|0
  • sakin ol -_- insanların seni üzmesine izin verme, kilo vermek zor değil

0|0
    0|0
  • O Kadar İsyan Edene Kadar Biraz Spor Biraz Diyet.

0|0
    0|0
  • boy kaç

0|0
    0|0
  • Ben severim😊

0|0
    0|0
  • Sende az ye

0|0
    0|0
  • Bu söylediğinle bile karakterinle çoğu güzel kızdan daha güzel olduğun belli önemli olan dış görünüş değil kalptir benim hayatımda hiç dışı güzel kız olmadı olanlarda 2 ya da 3 gün sürdü genelde kalbi olanlar sevilir senin gibi sen sadece diğer kazmalara denk gelmişin kafana takma senin benim gibi düşünen insanlar yaşıyor hâlâ 😊

0|0
    0|0
  • Bende senin gibiyim işte bırak sevmeyi kızlar hiç konuşmuyordu bile lisedeyken

0|0
    0|0
  • Şişmanlık utanılacak bir durum değildir, aşağılanacak, yadırganacak bir durumda değildir. İlişkilerde tercih meselesi olabilir buna saygı duymak lazım.

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 11

• Cok guzel soru kesinliklr katiliyorum ben de tombikim ama sevmeye korkuyorum

1|0
    0|0
  • Ben 14-15 yaşındayken 78 kiloydum. Görüntüm daha kilolu duruyordu hatta. Ama azim edince, insanlara nasıl başarılır bir iş göstermek istedim. Amacıma ulaştım. Bu seninle dalga geçmeleri sana güç versin hırs yaptırsın Başaracaksın

0|0
    0|0
  • Sen kendinle alay ediyorsun şişgo nedir ya? Eğer bir hastalık dolayısıyla kilo aldıysan geçmiş olsun yadirganamaz. Ama zevkine kilo alıyorsan kusura bakma yiyip yiyip yan gelip yatıp beni böyle sev diyemezsin. Bizde biliriz bir oturuşta mantıları künefeleri götürmeyi ama dikkat ediyoruz kısıtlıyoruz kendimizi.

0|0
    0|0
  • Kil oluyorum zaten kisinin onurunu gururunu kiran kendini begenmis kendini mukemmelik abidesi sanan ama bir boka yaramayan asagilik kompleskli yaratiklardan takma kafani guzelim

1|0
    0|0
  • Yüreği olan herkesin sevmeye hakkı var

0|1
    0|0
  • ya sen o dengesiz insanlara bakma onlar kalbe degil bedene bakıyorlar zaten öyle insanlardanda hiçbir halt olmaz ve sevmeye kakkın var

0|0
    0|0
  • Utqnmalısın hapur

0|1
    0|1
    • Neden kilo vermiyorsun bir hastalığın yoksa eğer o kadar Yemen sinir edici ben şiikoları sevmem

• insanların aklı gözünde bügünlerde malesef

0|0
    0|0
  • Bende şişkoyum :(

0|0
    0|0
  • Şişgosun? Spor yap

0|0
    0|0
  • Utanacak birsey yok haklisin. Oyle bir bakis atiyorlar ki ozellikle de bedenini soyleyince sanki ayip bisey yapmissin gibi hissediyorsun. Seni anliyorum ama haklisin utanma kilondan. Tabi vermeye de calis yani sagligini tehdit etmese de bir yere kadar

1|0
    0|0
Yükleniyor...