Git gide güzelleşiyosun çirkiiiin demek iyi bişey mi kötü bişey mi?

Bugün okula girdim üst sınıftan biri öyle dedi ama hem güzellik hem çirkinlik var iyi mi kötü mü 😀 😀 😀

0|0
12|25

En İyi Erkek Görüşü

• Sen çirkin bir erkekle uğraşır ve cümle sarfetmeye üşenmezsen gerçeklik payı var. Mübalağa yapmış Beşiktaşlım benim. Kesinlikle çirkin değilsin onun gözünde. Utancından ya da mahçubiyetinden veyahut en iyisi sana takılma babında böyle bir cümle sarfetmiş. Tamam kimse idda edemez dünyanın en yakışıklısı , en güzeli benim diye ama eğer yaşın doğru ise daha gençsin ve hala yüz ve vücut hatların oturuyordur. Bu sebepten güzelleşmen gayet doğal. Kötü bir durum yok bu cümlelerde. Ama kardeşime söylese kafasını yinede kırardım onun hahahaha. Eşşekkkkkk...

0|0
    0|0
    • Ama bunu diyen erkek değildi ki 😀

• O zaman eyva eyva demekte ısrar ediyorum. Hoş şimdi düşündümde garip bir yanı yok. Bende bazı erkekleri çekici ve yakışıklı buluyorum. Doğruya doğru şimdi. E göz var nizam var. Bunu dile getirince hibine mi oluyoruz. Hiç alakası yok. Bir jest yapmış , itlifatta bulunmuş. Tabi biraz tezatla karışık falan ama olsun yinede güzel. Boşver çokta fifing de geç :)

• Çokta fifi :-D

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

Kızlar Ne Diyor 11

Yükleniyor...