Çok kötü durumdayım?

kendimi çok mutsuz hissediyorum. lisede Okula başladığımdan beri herkes aslında arkadaşım ama kimse bana yakın değil çok asosyelim bütün gün odamdan dışarı çıkmıyorum. hiç güzel olmadığım için aslında her insan güzeldir benim sivilce sorunum olduğu için kimse beni beğenmiyor. Ailevi problemlerimde var 5 kardeşiz ve en küçük benim4 kız 1 erkek kardeşiz annem beni yaşı ilerledikten sonra doğurmuş bu yüzden biraz yaşlılar bu benim için sorum değil benim canımı en çok sıkan sevilmedim hiçbir zaman. ailem hep abimi daha çok sevdi bana her zaman bağırıp çağırıyor babamsa hiç konuşmuyor artık herşeyden bıktım usandım günah olduğunu bilmesem şu cehennem hayattan kurtulmak için intihar ederdim nolur yardım edin ölmek istiyorum...

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Sakın öyle düşünme. Bak her insanın sevilmeye ihtiyacı var. Senin duygularının doymaya ihtiyacı var. Şefkate, merhamete, sevilmeye yüzünün gülmesine dertleşeceğin seni samimi olarak dinleyecek, seninle şakalaşacak birisine ihtiyacın var. O kişi de Allah işte. Mesela yat yan bir şekilde, deki Rabbim ben geldim. Tüm günahlarımla, dertlerimle, herşeymle. Ne olur kabul et beni affet beni. Benim şefkate sevilmeye ihtiyacım var, ne olursun rahmetinle şefkatin sev beni. Rahmet dalgalarınla şefkat rüzgarlarınla okşa saçlarımı. Yanaklarımdan sıka sıka uyut beni 😞

0|0
    0|0
    • Rabbime her fırsatta dua ediyorum o benim her zaman yanımda bunu biliyorum ama benimde bir yare beni gülümsetecek birine ihtiyacım var ama .. yok.. :(

• O yâri yaratanda Allah. Bak ben yakışıklı birisi değilim ama Tipsiz de değilim bir tatlılığım var kızlar genelde beni beğenir. Hatta busene üni. ye başladım daha şu ana kadar 3 kişi saçma sapan teklifte bulundu reddettim. Çünkü ben Allah tan korkarım. Kur mesela birinin hayalini. Sarıl yastığına, her gece onun koynunda yat, o saçlarını okşasın yanaklarından öpsün hatta seni kuran okuyarak uyutsun. Güzel sözler söylesin Vs. Ve bu hayalleri de sadece Rabb ine anlat. Cidden anlat

• Her zaman her şeyi rabbimden istedim bu yaşıma kadar, kimseden bir iyilik beklemedim ama hergün düşündüm keşke benide sevselerdi diye ama yok sevilmiyorum insanları kırmamak için ne yaparsam yapayım ben paramparça oluyorum..

En İyi Kız Görüşü

• Bende böyle sayılırım eğer arkadaş emine misyon psikologa git ya da kitaplar dostun ödevler arkadaşın olsun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• saçmalama hepimiz böyle sıkıntılardan geçtik bir kaç sene sonra kendine gülersin ben ne kadar boş şeylere üzülüyormuşum diye sivilcede 20 ila 25 yaş arası bende oyle oldu

0|0
    0|0
  • ayrıl evden kendi hayatını kur erkenmi daha

0|0
    0|0
    • evet daha bunun için çok erken :(

• ozman az daha sabret ve fazla düşünmemeye çalış

• Ölebilirsin

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!