Müslüman bir ülkede yaşıyoruz. bence bikini giymek yasaklansın. kuranda da yazmıyor mu?

kuranda kara çarşaf yazmıyor diyerek kara çarşaf giyenleri eleştiriyoruz o zaman bikini giyenleri de eleştirelim. yasaklansın bence.

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Hemen savunmaya gecmisler tahmin ettigim gibi.. sen bunu soyleyince yobaz, gerikafali olursun onlar soyleyince dusunce ozgurlugu.. yasama ozgurlugu... evet erkeklerin yapilari belli yaradilis bu. Bu adam dişilere duyarsiz olsa baba olamaz zaten.. saygi duyup haddini bilicen. Bakacagini bile bile giyme. Meraklisiniz bariz malzeme olmaya inkar etmeyin.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç bir giysi yasaklanmamalı. Bu kadar basit ve net...

3|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Kardeşim bikini giyinince müslümanlıktan çıkıyormu? Çıkmıyor. Yinede müslüman olarak hayatına devam ediyor. Sadece dinsiz imansız oluyor. Hemde bu insanın kendi seçimlerinden asılı. Bunu yasak olarak kullanılması yanlış. Çünki din herkesi zorla dindar olmağa davet etmiyor. Dindar olmağı herkes kendi seçiyor. Sadece onu diyeyim ki bizim komşumuz vardı böyle kapalı giyerdi, dindardı, benim annemde dindar, namazını orucunu tutardı, bizim ailedede herkes öyle, ama çok kötü, gaddar birisiydi.1 gün kurban kesmiştik konşumuz gidip biz fakir çoçuklara verdiğimiz etleri araç yığarmışcasına tüm etleri çoçukların elinden almıştı. Yani demem o ki bazı insanlar böyle, onun için böyle şeylere ihtiyac duyulmadığını düşünüyorum

0|0
    0|0
    • o zaman kara çarşaf giyene de mi karışmayalım

• O ayrı mesele. vahabiler kara çarşaf giyiyor, kara çarşaf hakkındaki yasakla razıyım.

• Müslüman bir ülkede yaşıyoruz evet hadi kızlar giyiyorlar tamam günah diye ele alalım peki erkekler neden giyenlere bakıyor bu da bir göz zinası değil midir?

3|0
    0|0
  • Müslüman ülkede yaşadığın için herkes müslüman olmak zorunda değil, dinde zorlama yok birkere herkesin kendi özgür iradesi var istediğini giyebilir istediğini yapabilir kısacası herkesin hayatına kimse karisamaz

0|0
    0|0
    • o zaman kara çarşaf giyene de mi karışmayalım

• Karismayin insanların tercihleri sizi mi ilgilendiriyor. Bütün sorunlarimiz bitti ülkece söyle saçma şeylerin tartışmasını yapıyoruz sürekli..

• eyvallah ben de bunu demeye çalıştığım için sordum soruyu :)

• Öyle bir şey olması imkansız özgür bir ülke kimse kimsenin giyinişine karışamaz

0|0
    1|0
  • Biz size neden çarşafla geziyorsunuz diye birşey söylüyor muyuz?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kuran değil ki Kur'an-ı Kerim

0|1
    1|0
Yükleniyor...