Yeniden kardeşim olsun istiyorum 😕😕 ?

Ben 18 yasindayim, 13 yaşında bir erkek kardeşim var. Hayalimde her zaman kızkardeş vardı benim ve şu sıralar iyice bir bebek sevgisi aldı yürüdü bende. video izliyorum fotoğraflara bakıyorum ve ağlıyorum. Evimiz o kadar sessiz ki kimse kimseyle konuşmuyor eve renk gelsin havası değişsin istiyorum ama annem yanaşmiyor hiç. 45 yaşında dogurursam üstüme gulerler diyor:) akıl verin annemi nası ikna edebilirimmm:( ?

Güncellemeler:
Ahahahahha annem şu an whatsapptan bebek fotoğrafı atmış arkadaşlar ne diyosunuz basarabilecekmiyim😁😁😁😁😁😁
Hemde 1 değil 2 değil 3 değil 4 tane atms hahah😄😄😄😄

0|0
10|14

En İyi Kız Görüşü

• Canim bende 19 umda abla oldum kimsede ustume gulmedi annemin. sonucta Allah o varligi veren. insanlar ne dusunr diye düşünmesin annen. sagligi dogum sartlarina elverisliyse kesinlikle denemeli. şu an yasim 25 kardesimle aramda 19 yas var. cokta iyi anlasiyoruz cok seviyorum onu.

1|0
    0|0
    • Ne güzel. Yine ağladım yaa kahretsin

• Teşekkür ederm canim eig için. Kardes sevgiis cok baska. RABBIM inşallah sana yeniden nasip eder kardes sevgisini.

Erkekler Ne Diyor 14

• Babanın çayıda azdırıcı at

0|0
    1|0
  • hep abi dayağı yediğim için kardeş dövme zevkine erişemedim :D

1|0
    0|0
  • Söyle annene çalışsınlar biraz işi ne.

0|0
    0|0
  • Annen ile babana söyle çalışmalara baslasinlar

0|0
    0|0
  • ahah. anneni boş ver 118 yaşındasın bekle 2 sene daha sen yap :D

0|0
    0|0
  • Valla 1 seneden sonra sıkıyo hem anneninde yaş kemale ermiş bence artık kendin yaparsın çocuğu doya doya seversin:)

0|0
    0|0
  • babana söyle bir geceliğine nuri alçoluk yapsın :D

0|0
    0|0
  • Şart

0|0
    0|0
  • ben 15 yaşındayken kardeşim oldu evin neşesi ya inş senin de olur :D

0|0
    0|0
  • İyi babana söyle yapsın. :)

0|0
    0|0
  • Anne olmaya hazırsın yani öyle mi? :)

0|0
    0|0
  • ikna etme ; sen evlen ; kendi çocuğunu doğur annen iptal annen şok :D ya da git babanın prezervatiflerini del :D

0|0
    0|0
  • beni evlatlık alın :))

0|0
    0|0
  • Sen kendin evlen doğur :)

1|0
    0|0
    • Evlenicem bu gidişle zaten. Ama bil bakalım ne eksik. Tabiki damat 😃

• Ahaha sende bir karar ver :)

• Üstteki sakaydi

Kızlar Ne Diyor 9

• Senin gönlümçn eğlensin diye annen kendini riske atamaz bir kere.30 yaştan sonra doğum yapan kadınlarda ölüm riski çok yüksek. Bir kere dünyaya çoçuk getirip bakmak öyle rahat değil. Hem küçükken hemde büyüdüğü zaman. Büyüyünce kız kardeşini okutmak var, evlendirmek var, sonra kaynanasıyla yola gide bilecekmi ve saire. Atalarımız boşuna dememiş kızın var derdin var...

0|0
    1|0
    • Alakaya. Git burdan

• Kendin bilirsin. Ama gerçekten canın çok çoçuk istiyorsa kendin evlen ve dünyaya getir.

• haklı bence nasıl bakıcak yaşı büyümüştür ben bakarım deme 5 sene sonra kısmetse belki gidersin evlenrsin ya da okulun vardır. kendin inşallah cocugğun olur ilerde

1|0
    0|0
  • Biliyorum o duyguyu ya annem tupleri baglatmisti. Istesekte olmazdi. Cok istemistim gunlerce aglamistim. Simdi abimin iki minigi var onlarla oyalaniyorum. Annen mudahalede bulunmadiysa sagliksal umut var:( nisanlimin annesi dahi hamile nasil ikna edilir bende merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Benim oğlanlar da kardeş istiyor çok. Belki seneye

0|0
    0|0
  • Benim de bir bebek sevesim var.😊 Ablam gibi sevdiğim birisi hamile. Hem de bebeğimiz kız.😊5 ayımız kaldıı, sabırsızlıkla bekliyoruz.😊😊😊

0|0
    0|0
    • Ya olay sadece sevmek falan degilki. Bizim evi görseniz her gün cenaze çıkıyor sanki. Öyle bir sessizlik öyle bir sıkıcılık. Bence yeni bir cocuk hepimizi biaraya getirir ben buna inanıyorum.

• Annen ve baban istemezse sadece sen istiyorsun diye yapacaklarını sanmıyorum. Keza sen üniversite falan okuyacaksın. Bebekle ilgilenecek olan annen. Kafası kaldırmayabilir. Zaten zor olur bu saatten sonra da.

• sen doğur

0|0
    0|0
  • Bende kardeş istedim önceden annem yaptı şimdi başımıza ıçıyor çocuk.

0|0
    0|0
  • valla ne yalan söyliyim benımde şu 2 senedir kardeş hasreti yaktı gönlümü :D keşke kardeşim olsa abla olsaydım diye düşünüyordum ama olmaz artık

0|0
    0|0
  • İnş olur ne diyelim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...