Cezaevinde askerlik nasıl?

Arkadaşlar erkek arkadaşım uzun dönem astsubay olarak askerlik yapıyor. Artık ne olduysa orada bilmiyorum, cezaevine astsubay olarak gönderiliyor. Anlamsız ama, kendisi bilgisayar mühendisi.

Neden cezaevine gönderilir bir subay?
Daha kolay mıdır daha zor mudur? Düşünceleriniz neler?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun donem astsubay olmaz ayrica bilgisayar mihendiskigiyle alakali bisey yok
    Askerde mantik arama

0|0
    0|0
    • ya bir kısa dönem çıkabilir demişti er olarak. birde uzun dönem subay çıkabilir demişti. maaşlı olan. uzun dönem çıkmıştı işte
      4 yıllık mezunu olunca mı ne komutan olarak yapılıyor. oymuş işte

• yok onları bilmiyorum. cezaevinde bilgisayarcıyı neden gönderiyorlar bunu anlamadım. bir halt mı yemiş bizimki?

• Ala alla cezavinde bilgisayar yokmu? Kamera santral vs yok mu varr askerde mantikyok

En İyi Kız Görüşü

• dun otobuste giderken arkamda iki asker oturuyordu konusurlarken duydum ikisi de cezaevinde askermis.
    acikcasi bende o an merak ettim neden cezaevi diye. ama tabii donup soramadim.

0|0
    0|0
    • cezaevinde ne yapar ki asker?

• bende onu sormak isterdim iste. cezaevi ne alaka napiyosunuz diye ama soramadim.
      mahkumlari getir gotur yapiyorlardir. mahkeme hastane vs. napacaklar?

Erkekler Ne Diyor 3

• kolay yanları daha fazla

0|0
    0|0
    • sayar mısın neler var mesela

• Uzun donem astsubay nasil oluyor ya ilk defa senden duydum ben

0|0
    0|0
    • üniversite mezunu uzun dönem askerlik yapanlar ne olarak yapıyor?

• Astegmenden baslar atarli kiz astsubay degil

• Uzun dönem astsubay ne bir anlatsana?

0|0
    0|0
    • ya bir kısa dönem çıkabilir demişti er olarak. birde uzun dönem subay çıkabilir demişti. maaşlı olan. uzun dönem çıkmıştı işte

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...