Kilo vermede yaşadığım piskolojik durumlardan kurtulabilir miyim?

Kilo verme konusunda duygularım ve piskolojik durumum git gide zorlandı çoğu kez depresyon yüzünden defalarca deneyip başaramadığım sağlıklı yaşam kurallarını sineye çekemiyorum bu konuda piskolojik yardım almak ailem ve sevdiklerim tarafından inanılmaz azaldı benim başarısızlığım onlara göre irade kaybı bu yüzden yanımda beni destekleyen bir insan yoktur kimse benim problemimi anlamıyor anlasa bile önemsemiyor kendimi değersiz hissediyorum onarın düşündüğü gibi değil aslında çok iradeliyim sağlıklı yaşama ulaşmak için yapıyorum herşeyi ama aklımda ki sorular ve hissettiğim hisler beni üzüntülü anlara götürüyor buda yaptığım diyet ve spor programlarıma etki ediyor ve ben oldum olası duygusal biriydim ve hala duygusal biriyim bu yüzden gün oldu yere çöküp ALLAH'a neden dediğim anlar oldu elimde olmadan isyan ettiğim günler oldu ve oluyor hatta insanın kendi canına kıyması büyük günah olmasaydı çoktan ölmeyi tercih ederdim şimdi bu hissettiğim hisleri buraya yazıyorum çünkü benim için bir ışık var mı aydınlacak mı karanlığım bilmek istiyorum sizce ne olursa olsun hayat yaşamaya değer kavramı doğru mu?

0|0
1|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Kızlar Ne Diyor 1

• Kendini cok guzel ifade etmissin ama eksik olan bisey var demekki onuda psikologdan yardim alarak cozebilirsin ama kafana gore bulmak kolaymi o biraz sikintili her psikologta farkli sonuclar doguruyor. Birde nacizane bir tavsiye biraz dini sohbetlere katilmaya calis yok gidemem dersen internetten dinle. Cunku insanin canina kiyma istegi depresyonla dogar dini eksiklikten cogalir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...