Atm den nasııl para çekebilirim?

Arkadaşlar ilk kez burs aldım ziraatin genç kartı var nasıl para cekicem hic. bilmiyorum hic yapmadım daha önce işlemleri adım adım anlatabilecek biri var mı lütfen?

Güncellemeler:
Gncl
Guncel

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• ilk kartı kart girişine koy sonra makbuz isteyip istemediğini soruyor evet ya da hayır de sonra sifre isteyecek kredi kartımı banka kart mı diye secenek çıkıyor bankakartını seç para cekmeye tıkla sonra ne kadar lazımsa o rakama tıkla bu kadaar parayı aldıktan sonra kartı unutma

0|1
    0|0
    • Cok teşekkür ederim kartı sokma yeri sağda oluyor dimi cok uzağımda bu konulara

• Cok cok saol :)

• Rica ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Kartı tak atm ye üzerinde ok işareti olan taraftan ver eğer yoksa zaten yanlış yönden verince kabul etmez.
    Sonra şifreni girmeni ister kartın şifresini gir.
    Gelen menüye herhangi bir soru gelebilir soruyu okuyup evet hayır onayla ya da onaylama diye cevaplar olur bankanın size hizmet tavsiyeleri, tanıtımları ya da reklamları oluyor.

Yukarıdaki bahsettiğmi gelmeyebilir bazen geliyor tanıtım gibi.
    Sonra bir menü gelir ordan para çekme yazan yerin yanındaki tuşa bas sonra 20 50 100 200 v. s diye miktarlar yazar altta bide para miktarını kendin girmen için bir yer vardır oraya bas, gelen yerden istediğin miktarı yaz tabi bakiyende olan kadarı. Tamam de paranı verir. Paranı aldıktan sonra başka bir işlem yapmak istiyormusunuz diye soru sorması lazım değiştimi bilmiyorum ben ziraat epeydir kullanmıyorum.
    Hayır dersen kartını verir.

Kartı unutursan eğer başkası almazsa kartını biraz süre bekletiyor almazsan kartını içine alıyor o atm ye yakın bir ziraat bankasına gidip söylersin kartını verirler. Eğer ATM de unutursan ve başkası almazsa içine çeker.

0|1
    0|0
    • Cokcok saolsın unutmam heralde kartı ya cok saol :)

• Kısa kenarlarından vereceksin kartı ATM ye. Ok vardır bir kenarında eğer yoksa 2 kısa kenarıda dene zaten içine çekmiyor eğer yanlış taraftan vermeye çalışırsan.

• Rica ederim :D

Yükleniyor...