Kapat

Sosyal fobisi olan öğretmen adayıyım?

Toplum içinde kendimi kalp krizi geçiriyo gibi hissediyorum o kadar kötü bir durum ki.50-60 kişinin önünde ders anlatmamız gerekiyo nefesim kesiliyo anlatırken kıpkırımızı oluyorum Şimdi bir de staj yapmam gerekicek çok korkuyorum rezil olmaktan gülünmekten Ya saçmalarsam ya yanlış bişey dersem diye her gün bunu düşünüp kendimi yıpratıyorum Sırf bu yüzden dersten kalıcam :/ Ne yapıcam ben doktora da gittim ama ilaç tedavisi uyuguluyolar ve hiç bir işe yaramıyo.

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• o illet yuzunden okulum uzuyor. tedaviye erken yaslarda baslasaydim duzelebilirdim belki. bu yastan sonra iyice karakter halini aldi. isimiz zor

0|0
    0|0
    • sen ne okuyorsun

• eninde sonunda o öğretmenlik yapılacak ya da meslek değiştiricez Artık geç ama :/ Çok pişmanım öğretmenlik tercih ettiğim için :( O yüzden kaçmak bişey kazandırmıyıcak O yüzden sonuç kötü bile olsa gerçeklerle yüzleşmemiz lazım maalesef

• bende o cesaret yok iste

En İyi Kız Görüşü

• çocuklar allaha emanet artık

0|0
    0|0
    • benim öğretmenlik yapacağım okul ilkokul değil lise olacak yani çocuk değiller. Zaten çocuk olasalar bu kadar sıkıntı yapmazdım

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• dusuncelerınden kurtulmalısın sonucda bu sevıyeye geldıysen blgınle geldın kopyayla torpıl le falan degıl bılgını paylasmak neden senı zor duruma soksun kı mesela ben senın kadar bılgıllı degılım ama dusuncemı paylasıyorum şu an senınle yuzunu gorsemde yıne aynı rahatlkla paylasabılırm cokda ozguvenı olan bırı olmama ragmen ılaclara gelınce ılaclar kesınlkle beynın vercegı saglıgı vermez bunu ıstersen ılk once kucuk yas gruplarında dene yegenler kuzenler falan topla bı araya ılk dersını ver

0|0
    0|0
  • dostum bu hayatta en büyük destekçin kendine olan güven duygusudur. sen mesleğin gereği her koşulu oluştur. gerisi kendiliğinden gelir bence çok iyi bir eğitimci olacaksın...

0|0
    0|0
  • çık milletin karşısına içinden geldiği gibi dersini anlat. çıkarkende bir sonraki derste görüşmek üzere hoşçakalın de çık git...

0|0
    0|0
  • Geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Sıkma canını kimse yokmuş gibi davran

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...