Sizce bu yanlış bir şey mi?

Gecen hafta sınav haftamdı annem bir operasyon geçirdi ama ameliyat basarılı geçti çok şükür ilk gun ynındaydım aksama kadar sınavlar umrmda degildi zaten benden baska babam ve teyzemd e vardı ertesi gün yine sınavdan çıkıp annemin yanına gelcktim erkek arkadaşımla da 2 haftadır görüşememiştik aslında hastaneye gelckti ama babam var görür bizi diyr istemedim sınavdan sonra 1-2 saat erkek arkadasımla oturup annemin yanına gittim bir arkdsm annen hastanede sen sevgili derdindesin dedi cok üzfü :( :( annem allaha şükür iyiydi yani kendine coktan geldi oturup konusabliyodu bizimle ayrıca teyzem vardı yanlız degldiböyle demesine çok üzüldm ağladım aksama kadar sevglmle dyrmadımki sizce yanlış mı bu yaptıgım

Güncellemeler:
..

0|0
0|2

Erkekler Ne Diyor 2

• Annenin haberi olsaydı gelmene gerek yok, keyfine bak derdi. Sen önemli zamanda yanında olmuşsun.

1|0
    0|0
    • Yani dimi zaten iyiydi durumu

• Yani. he arkadaşlarını dinleme. Kötü bir şey olsa elbet ayrılmazdın oradan.

• her lafa takılcak mıyız böyle.
    o seni bilmez konuşur. boşvercen öyle

1|0
    0|0
    • Dimi yani benim yaptığımda tuhaf vi durum yok sonra gittim zaten. Ayrıca Allaha şükür annem iyiydi bir sıkıntısıda yoktu kötü bir durum olsa elbette sevglimle buluşmayı düşünemem

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...