Hayırlı günler herkese kırmamak sivri dilli olmamak iyi olmak suç mu ben çoğu şeyi içime atarım yani dışarıdan saf görünsemde aslında öyle değilim çoğu şeyi bilirim kim benim hakkımda ne yapıyorsa. Sinirlendiğimde ise içimdekileri dışa vururum zaten o anda herkes genelde şaşırır bu böyle değildi diye Böyle olmak sizce suç mu?

Güncellemeler:
Yani insanca yaklaşsan seni enayi yerine koyup altadan insanlar var e bizde insancil olduğumuz için çoğu kez kaybedebiliyoruz
Ya artık çoğu kez takmıyorum çünki sen ne yapsanda seni yine eleştirenler olacak insanlara yaranmaya çalışmak boş

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Iyi olmayın iyileri s. evmiyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Suç değil ama toplum icinde garipseniyor. Insanlarin hicbiri oldugu gibi davranamaz bu imkansızdır. Her zaman bir ozentilik vardir insanın icinde ve sendede oyle. Bence guler yuzlu olmaya calis her daim. Yani suratına yerlessin o tebessum S**tir et siye bir kitap var onu okumanı tavsiye ederim sana cok sey kazandiracak ☺ eger okumussan The Secret var onu oku rhondanın eseri bana cok sey kazandirdi...

0|1
    0|0
    • Cuktur et terapiydi galiba

• Hee baya kaskafasin belii kitabin adini soyledim kalin kafali eleman : D

• @Böööö654 oha 😂😂😂😂😂😂😂😂😂 kanki cok pardon ya ahahahaha salkligima ver kendimi yerin dibinde hissediyorum aqqq 😂😂😂😂😂 ben gidiyorum 😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 3

• İnsanlar öyle yola geliyolar. Bu şekilde daha kolay oluyo geri adım atmaları. bence en doğrusu bu

0|1
    0|0
    • Ya artık çoğu kez takmıyorum çünki sen ne yapsanda seni yine eleştirenler olacak insanlara yaranmaya çalışmak boş

• KESİNLİKLE. Bak bana dicek birşey bırakmadın , sen ne yaparsan yap hep yapmadıklarınla yargılanırsın. Net

• suç değil sen doğru ol eğri belasını bulur :D

0|1
    0|0
  • Sahip oldugum iyi niyetlerin katilleri ortada.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Adamsın

0|1
    0|0
  • Atmayaxaksın, yansıtacaksın gördüklerini bildiklerini. Biriktirirsen 'salak'mış derler sal gitsin

0|1
    0|0
  • Bu devirde suç

0|0
    0|0
  • sağlam soru vallaaa helal olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...