Bu durumda ne yapabilirim sizce?

Bizim sekiz kisilik bir arkadas grubumuz var. Beraber bir seyler yapiyoruz zaman zaman.
Iclerinden birni hic sevmiyorum, sebeplerim var. Bastan seviyordum ama hep uzdu beni ben de mumkun oldugu kadar uzak duruyorum.
Onun yuzunden diger arkadaslarimdan olmak istemiyorum. O oluncada mutlaka huzursuz ediyor beni. bu durumda ne yapmami onerirsiniz?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• Gunaydın. Bence bu konuda bir şey yapmaya kalkma. Çunku zamanın da aranız iyiydi. Bir süre sonra onunla tekrar iyi olup olmayacağını bilemezsin. Gün gelir bir sohbet sırasında onun bir öneri veya fikri tavrı hoşuna gider mutlu olursun. Ayrıca senin veya onun huzursuz olması diğer arkadaşlarınızı da huzursuz eder ve size sitem edebilirler. İllaki bir an önce bu konuyu çözmek istiyorsan ise. Ya kendisine bu tavırlarının huzursuz ettiğini ve diğer arkadaşlara yansımasını istemiyorum diyebilir ya da bir arkadaşına onun tavırları beni huzursuz ediyor konuşun da tavırlarına dikkat etsin diyebilirsin. Konu çözülmez ise diğer 6 arkadaşlarından da karsılıklı olarak ona yakın olanlar senın gözüne, sana yakın olanlarda onun gözüne batacak ve belkide grubun guruplasmasına sebep olacaksınız. Bir an önce konuyu açıklığa kavuşturun ki muhabbetiniz bol olsun.

0|0
    0|0
    • mevzu derin aslında bu kizla aramiz iyidi sonra erkek arkadasima seni ozledim demesi surekli bana ona selam soyle demesi ve arkadas ortaminda hatalarimi yuzume vurmasindan sonra bir daha iyi olacagini sanmam aramizin.
      son cumlelerinizde anlattiginiz durumu yasiyoruz sanirim biraz biraz.

• Senin yerinde olsam bende selam vermem.. ayrıca gerçek samimi dostlarsa arkadaşların, o kıza yaptığının terbiyesizce bır hareket oldugunu söyleyip uzaklastırmaları gerekli. sana yapılanın yarın onların erkek arkadaşlarına yapmayacagı mechul.. Diğer arkadaşlarına konuyu anlat en azından seni haklı göreceklerdir diye umuyorum. Eğer erkek arkadaşınla haala birlikteysen ve sevıyorsan. Sonucta hayatını o kızlarla ıdame etmeyeceksın. Insan gun gelır sevdıgı ıcın aılesını karsısına alır. Mutlulugun ıcın ortamdan uzaklas.. Senı sevenler gercek dost ıse zaten sana hak vereceklerdır. Senın o kızla haala aynı ortamda olman ıse gun gelecek erkek arkadasının gozunde farklı dusuncelere yer acabılır. tavurların o kızı ıyıce sıkar ve erkek arkadasını elde etmeye kadar gıder.. Bu elde etmeyı sana ders vermek ıcın cınsellıgı ıle bıle yapabılır... erkeklerın dayanamacagını bılır.. bır yakınlasma bıle senı derınden acıtır.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Sevmeye çalış bence. Fazla samimi olma ama şöyle 1 - 2 ay sık dişini iyi gecin onunla. Ya o cok iyi biri olur sana kendini daha fazla sevdirir ya da artik onun olumsuz yanlarını gormezsin şefkatin artar. Her iki durumda da sen kârlı cikacaksın. Denendi onaylandı 👍

0|0
    0|0
  • Ben öyle biriydim ki
    Aynı senin gibi orda istemediğim biri varsa diğerlerine ben gelmem diyordum
    %90 diğerleri de gitmezdi ☺️
    Daha sonraları hep tek tabanca takıldım dengim biri yoktu uyuşma sıkıntısı olan biriyim

0|0
    0|0
  • soru sorarsa yüzüne bakmadan cevap ver , rahata ereceksın fakat sonrasına dıkkat

0|0
    0|0
    • nasil yani?

• hiç muhatap olmak ıstemedıgın o kişi ile , arkadaşların hoşlanlamdıgını veya aranın olmadığını anlarsalar barıştırma planları uygulayabılırler ki bunu hiç istemezsın

• Diğerlerinin ona cephe almasını sağla, bu işler öyle tatlişkolukla falan çözülmez şimdi bir ton görüş gelir iyi davran falan diye ama sinsi ve hayın olman lazım bizde böyle biz doğrucuyuz

0|0
    0|0
  • Sen onu huzursuz et o uzaklaşsın

0|0
    0|0
  • Bunun aynısını ona söyle : )

0|0
    0|0
  • sağlam soru vallaaa helal olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5