Almanya'ya Giderken Seyahatte Neler Yanıma Almalıyım?

İş Amaçlı Olarak 1 Haftalığına Tam 7 Gün 6 Gece Almanyaya Gidecem. Muhtemelen Haziran Ortalarında Olacak Bu Seyahat. Daha Önce Hiç Yurtdışına Çıkmadım Ve Uçağa Binmedim. Sizce Yanıma Neler Almalıyım Seyahatim Boyunca. Giyimden Kozmetiğe Kadar Yazarsanız Sevinirim. Küçük Bir Bavulum Var Umarım O Yeterli Olur Bana.

Otel Odalarında Havlu Banyo İçin Gerekli Ürünler Varmıdır. Yanıma Neler Almam Gerekir. Mesela Diş Fırçamı Alıp Gitsem Otelde Diş Macunu Olur Mu? Pansiyon Veya 1 - 2 Yıldızlı Otellerde Kalacam. Çünkü Bütçem Çok Düşük.

Malesef Ki Vize İşlemleri Dahil Uçak İle Git Gel 1000 TL Yi Geçmekte. Sadece 1 Haftalık Öğle Ve Akşam Yemeklerine 300 Euro Civarı Tutar Dediler Bir O Kadar Da Otel Tutsa Totalde 2500 TL Ye Bana Bu Yolculuk Ortalama Patlayacak Gibi Gözüküyor.

Yanıma Almam Gerekenler Hakkında Yardım Edermisiniz.

Güncellemeler:
Eeee Kimseden Cevap Yok Mu?

0|0
0|3

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kahvaltılık malzeme yanına mutlaka al. Kişisel bakım ürünleride al. Hatta kalacağın yerde mini bir mutfak varsa daha uyguna düşürürsün bu masrafları

0|0
    0|0
    • en kötü pansiyon bile kahvaltı vermekte internetten araştırdım. dediğin gibi mutfak olsa bile artık nasıl kullandılar bilemem hijyenden ötürü mutfağa asla yeltenmem çünkü biri o tavada domuz eti pişirmişse ben yıkansa bile o içime sindiremem. o yüzden türk dönercilerini tercih etmeyi düşünüyorum almanyada.

• Yav mutfak olsa tavanı yağını götürürdün Türkiye'den

• iş amaçlı gittiğimden belki bir görüşme bir şehirde belki diğeri farklı şehirde olabilir. sonra otobüs veya tren ile elde bavullar zorlanmak istemiyorum. hemde uçağın üçretsiz vereceği bavul taşıma hakkını aşmakta istemiyorum. amacım az eşya ile gidip gelmek yani haraket edebileceğim türden eşyalar.

• Onu bunu bilmemde kışlığın bol olsun çünkü çok soğuk orası

0|0
    0|0
    • haziran ortalarında çok mu soğuk yanlış anladın sanırım sen yazıyı yarın değil haziran ortalarında orda olacam

• Pardon haklısın ama o zamanda sert bir havası var

• akşamları veya akşam üzeri sabah saatleri soğuk olur diye gömlek veya tişörtün üzerine giymelik bir polar tarzı birşey alsam yetmez mi

• sağlam soru vallaaa helal olsun..

0|0
    0|0
    • birde cevap gelse süper olurdu

Yükleniyor...