Sizce bekar bireyler evlat edinebilmeli mi?

Evet, bu fırsatın verilmesini isterdim bekar insanlara da. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
16|29

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Olabılır bence. Sonucta orada cocuklar bırak aıle edinmeyi tutanacak bı ablaya bıle muhtaclar.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bekar Kadınlar Evlat Edinebilirler Zira Çocukların Anne ve Babalarının Ad ve Soyadları Resmiyette Değişmez.

1|0
    0|0
  • Sorumluluk nedir bilmeyen insana çocuk emanet edilmemeli.

1|1
    0|0
  • hayır edinememeli.

Evlenemediyse demek ki ya yaşı gelmemiştir ya da iyi bir aile sahibi olacak kapasiteye sahip değildir demektir.
    Yürümeden koşmayı öğrenmek gibi bir şey. Önce bir büyükle yaşamayı öğren ki, küçüğüne daha iyi bakabilesin

1|1
    1|0
    • Aile kurupta anne baba olmayı beceremeyen nice insanlarımız var.

• İşte önce büyüğe düzgün davranmayı öğrenmesi gerekir.

Karşısındakin den zevk almak için çocuk yapmak yerine, doğuracağı çocuğun o bayan dan ya da erkekten bir parça olduğunu unutmaması gerekir.
      Evlenmiş olmak için evlenmemeli insan. Kendisine, ülkesine ve dinine en hayırlı olan bireyi seçip, tekrar bu 3 olgu için yeni bireyler yetiştirmek için evlenmeli insan.

• Asla olmasın öyle şeyler

#Türkerkeğii

1|0
    0|0
  • Edinebilirlerse çok iyi olur

1|0
    0|0
  • hayır. barınaktan hayvan mı sahiplenıyosun arkadasım. o cocuk anne baba sevgısı ile büyümeli.

3|0
    1|0
    • Annesi babası olup sadece tek bir bireyin sevgisiyle ilgisiyle büyüyen nice çocuklar var.

• ne bır anne babanın yerını, ne bır baba annenın yerını doldurabılır. büyür ama hep bı tarafı eksık kalır

• Hayır kesinlikle edinilmemeli bir aile kavramı psikolojisinde bulunmayan hiç bir birey e böylesine büyük bir yük verilmemeli

1|0
    0|0
  • Hayır uygun değil bence evlatlık olacaksa aile ortamı olsun.

1|0
    0|0
  • hayır

1|0
    0|0
  • Hayır

1|0
    0|0
  • Türkiyede olmasın

1|0
    0|0
  • Kesinlikle edinmelerine izin verilmemeli.

1|0
    0|0
  • Evet verilmeli. Şahsen ben evlenmeyi düşünmüyorum ileride maddi durumum iyi olursa isterim bir evlat edinmeyi.

1|0
    0|0
  • Hayır. Bir çocuk anne ve baba sevgisiyle büyümeli. Bekar biri evlat edinmek istemesi onun ne kadar bencil olduğunu gösterir.

1|0
    0|0
  • Saçma bence.

1|0
    0|0
  • edınebılır ama zor bakar sıkıntı cok olur

1|0
    0|0
  • hayır bence

1|0
    0|0
  • Bakabileceğini kanıtladığı sürece verilmeli bence

1|0
    0|0
  • zor yanı ulke kosullarında ımkansız denılecek kadar aıle durumunun ıyı olması yanı maddı ımkanın cok ıyı olmalı ve bır cocugun yuku ve sorumlulukları hep senın ustunde olacak tabı toplumun dul tamgası yedırmesıde olabılır yasadıgın semte gore

1|0
    0|0
  • sevgi verebilecekse olabilir.

1|0
    0|0
  • Evlat edinebilme şartları kanunda var edinebiliyorlar zaten

1|0
    0|0
    • Edinebiliyorlar zaten boşuna tartışmayın yeni birşey öğreteyim bari size :)

• dullar ediniyosa bekarlarında hakkı

1|0
    0|0
  • Kısırsa edinebilir heralde, değil mi?

1|0
    0|0
  • hyr tabi

1|0
    0|0
  • Kötü amaçla kullanılabilir. İş, işten geçtikten sonra ceza versen n'olur? Ben "hayır" diyorum.

1|0
    0|0
  • bence ednmeli

1|0
    0|0
  • Olmasın tabikide

1|0
    0|0
  • sağlam soru vallaaa helal olsun...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• Evli olmayan kişiler otuz yaşını doldurması şartı ile evlat edinebilir.

2|0
    0|0
  • Bu fırsat zaten var ama kriterlerı var

1|0
    0|0
  • hayır bence

1|0
    0|0
  • edinebilmeli

1|0
    0|0
  • aslinda cok sevap.. cunku bir insana aile oluyosun ona bakiyosun.. ben de evlat edinmeyi daha cok isterim

1|0
    0|0
  • Hayir katilmiyorum. Babasinin kizini taciz ettigi bir donemde bekarlar o yavrulara neler yapar bilemedim.

1|0
    0|0
  • gerekli sartlari karşılayabilecegi düşünülüyorsa olmali bence de. ben isterdim sahsen

1|0
    0|0
  • Evlenmeyi düşünmeyenler edinebilsin isterdim.

1|0
    0|0
  • Hsyir

1|0
    0|0
  • Hmm iyi fikirmiş bekarlar için

1|0
    0|0
  • Bence edinebilmeli.

1|0
    0|0
  • Hayır verilmemeli kesinlikle

2|0
    0|0
  • yetimhanede o şartlar altında durulacağına elbette bekar insanlara da verilse çok iyi olurdu

1|0
    0|0
  • ebeveyn olacak kişi için sıkıntısı ayrı ki o çocuk için daha zor yetişme tarzı tamamen değişicek kendine tamamen güvenemeyen insan böyle işe kakışmamalı

1|0
    0|0
  • Hayir cocugun babaya ya da anneye de ihtiyaci var

1|0
    0|0
Yükleniyor...