Etrafim olumsuz insanlarla dolu?

Benim etrafimda ki insanlar beni m sürekli moralimi bozan davranışlar sergi liyorlar sizce neden ben böyle olumsuz ve negatif kişiler e denk geliyorum neden bu kadar şanssız biriyim yani? Bunun yüzünden özgüvenim zedelendi ciddi anlamda kendime guvenemiyorum insanlar yüzünden sizce ne yapmalıyım çok kırılmaya ve uzulmeye başladım çünkü

0|0
36

En İyi Erkek Görüşü

• En çok vakit geçirdiğin 5 kişi nasılsa sende öyle olursun. Çevreni değiştir mutlaka. Şu yazılarından bile negatiflik akıyor. Eger çevreni değiştirmen mümkün değilsede olumsuzluklara karşı düşüncelerini korumakta sana düşüyor, nasıl yapacagını soruyorsan bunun üzerine birçok kitap var yardımcı olacaktır senin için

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Düşünme kimseyi

1|0
    0|0
  • Olumlu kalmaya çalış ya da hayatından çıkar arkadaşlarını

1|0
    0|0
  • hayatından at onları insan mı kalmadı seni üzeni atıcaksın hayatından senden kıymetli mi

1|0
    0|0
    • Evet kalmadı insan diye bişey kalmamış cidden onu fark ettim hepsi aynı

• Erkekler özgüven imi mahvediyor o yüzden dedim

• sen sağlam dur onlara cesaretin olsun özgüvenimi mahvediyor kendini kandırma sen kıymetlisin bunu unutma :)

• Boka bokk göte gött denir birinin totosu marsa çıksın diyede yalan söylicek değil insanlar

0|0
    0|0
    • bir gitsen sen diyorum. Kıskançlık tan o yaptıkları onların

• sağlam soru vallaaa helal olsun...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Değişim insanın kendinde başlar. Sen değiş, onların da değiştiğini göreceksin :)

1|0
    0|0
  • napıolar tam olarak?

0|0
    0|0
Yükleniyor...