Çok çaresizim ne yapacağım?

Olayi biraz uzun tutacağım , arkadaslar benim annem ve babam ben 4 yasindayken ayrilmişlar, ve bizde teyzemlere sığınmışız annem ile birlikte ve aradan 14 sene sonra manevi baba mi denir nasil soylerim bilmiyorum. Bana 14 yil boyunca adeta bir baba gibi şefkat sevgi gosterip kendi ogluna verdigi degeri bana veren bir enişte söz konusu. evet bu gece kaybettik. İçimde bir sızı var ama çok büyük bir sızı kendimi bundan sonra ne yapacağıma odaklamaya çalışıyorum o burada olsaydı emin olun sabah okula gitmemi isterdi cenaze felan dinlemezdi hep iyiligimi isterdi. Sizden istedigim bundan sonra ne yapariz nasil gecer hayat gibi kelimeler cok kullaniliyor o olmadan (apartman görevlisiyiz biz) bizi buradan atarlar felan feryadlar gerçekten 1.5 yil sonra ygs ye girecegim tam hazirlanayim tam boyle odaklaniyorum derken yine önüme büyük bir engel çıktı nasıl ben yardimci olacagim teyzeme anneme 16 yasindaki kuzenime evin bir köşesine geçip uyumak oturmak yatmak istiyorum sadece ama birşeye ihtiyaçlari varmidir bilmiyorum vicdanim el vermiyor. Bundan sonra ki hayatim vahim

0|0
13

En İyi Kız Görüşü

• Alisiliyor ablacim zamanla hafifliyor acin. Ben annemi 3 ay once kaybettim. Ilk zaman cok coktum ama 2 cocuguma olan sorumlulugumu daha ustun tuttum ve asiyorum. Sende derslerine siki calis aklini oralarda dagit. ailene karsi acini belli etme ve en onemli gorevin enisten icin bol bol dua et. Belki zamanla Gunluk telaseden unutabilirsin gece uykuya dalmadan once kendine âdet edin bildigin sureleri dualari oku. Persembe aksamlari ve cuma gunleri daha fazla oku.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardes beter in beteri var herkesin derdi var Allah kimseye derman siz hastalık yaşatmasin gerisini bir önemi yok benim için, hastalık çok kötü birsey çok

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

• Çaresizliğe inanmak tüm çareleri tüketmektir.

0|0
    0|0
  • sağlam soru vallaaa helal olsunnn

0|0
    0|0
Yükleniyor...