şu anda içinde bulunduğumuz günümüz türkiyesinde yaşamaya devam etmekmi :? yoksa bir AB ülkesine gitmekmi istersiniz?

• ne olursa olsun ben ülkemi teerk etmem
    33% (2)80% (4)55% (6)Oy Ver
  • AB ye fırsat bulduğum ik anda kapak atarım
    67% (4)20% (1)45% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• tamam vatan iyi hoşda çok basıyolar be kardeş vergisiydi bilmem ödeneğiydi yok yasasydı yaşanmaz yer olmaya başladı

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• atalarımız bu topraklar için canını vermıs biz de bırakıp gidelim mi güzelim anadolumuzu

0|0
    0|0
    • Haklısın fakat anadolunun güzelliklerini şahsen ben hiç yaşıyamadım hep boğazımıza kadar borç 12 saat çalışma senden çok var bu kadar saate bu kadar para işine gelirse diye tehdit edilen maaşı yetmiyor diye zorla akşam mesaisine bırakılan insanlar gördüm ben hep dört duvar gördüm bu memlekette masmavi denize bakarken bile, ben ana dolunun güzelliğini görmedim

• haklsın bız de borc içindeyiz ama ama vatanını bırakıp gidecek kadar büyük bir sebep değil ki görüyoruz suriyelileri vatansız ne haldeler, yarın ab ulkesine mesela fransa ya gittiğinde haklı olarak o gözle sana baksalar pişman olmaz mısın. ben de yaşayamıyorum güzelliklerini ama halimize şükür

• bu senden çok var lafı beni de kızdırıyor olmaması gereken seyler ama oluyor işte uzun mezuular bunlar... :((

• ne olursa olsun ben ülkemi teerk etmem, eden de zaten turkiye sevdalisi degildir banane diyenler bilnmeli

0|0
    0|0
Yükleniyor...