Avuvat arkdslar acil bakarmisinz lutfen?

Ekim sonlarinda tutuklu yargilanmaya baslayan bir arkdsm hala icerde, dava gizliligi varms ve avuktlar ocak sonlari gibi gizlilk kalkmasni bekliyorz sonra mahkeme tarihi bwlli olaxk demis, Ne kadr sonra belli olur cok merak ediyorm cok uzuluyorm bilgisiolan yardm edeblr mi?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Gizlilik karari alindiysa teknik takipli bir dosyadir.. teknik takip uygulanabilecek suclar da belli...

Uyusturucu madde ticareti
    Gasp adam kaldirma
    Cokme harac
    Adam oldurme
    Insan ticareti
    Gumruk kacakciligi vb..

Tahmin edeyim senin arkadasin torbaciliktan girdi iceri.. burak curusun orda hayir gelmez oykesinden

0|0
    0|0
    • Yok vallahi hicbiri degl. siyasi olrk girdi ama setbest birklcgndan eminz avuktlar da dedi sadece mahkeme ne kdr beklenck? metk edyorm

• Anladm ama tlfnlarida temz cikti, avukatlarda cok umut veryor mahkemede cikmali falan diye.. beklemek kahrediyor yemnle

• Dosyada ne delil var bilmeden konusmak olmaz sadece telefon dinlemesi olarak dusunme.. Suc aleti uzetinde parmak izi, kamera kaydi hakkinda verilen ifsdeler hts analizi ve daha bircok sekilde olabilir deliller ama siyasi dedin ya ici bos nir dosya da olabilir. Once davanin acilmasi gerek hsyirlisi olsun demek lazim

En İyi Kız Görüşü

• Ya siyasi olay ya da örgütle ilgili bir dava olduğunu sanıyorum. Her iki durumda da sıçmış arkadaşın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Sebep

0|0
    0|0
  • devletten avukat isteme talebin var

0|0
    0|0
    • Bikac avukati var ama mahkeme olmyna kdr yapilck bisey yokmus, iste daha ne kdr bekleyecz cok uzluyorm ya merk ediyorm

• mit ajanıydım daha önce

• :)) gecms olsn

• Suçu ne

0|0
    0|0
    • Gizlilk oldgu icin belli değil ama siyasi snrm

• 4 ay daha bekle

0|0
    0|0
    • Neden?

• şimdi uzun uzun hiç yazamam sorunu sordun cvb verdim

Kızlar Ne Diyor 0