Kavgadan cok korkuyorum?

Arkadaslar kucukken cok ezildim kendime guvenim hic olmadi annemle hep bir hayat mucadelemiz vardi okula bir lira ile gittigimde bile bunun parasi yoktu nerden buldu hirsizlik yapmistir kesin diye itip kakmislardi hic unutmuyorum. Oyle boyle buyudum iste ama kavgadan biri beni dovcek diye cok korkuyorum bir kiz eklediginde neden ekledi kesin dovcek kavga cikcak diyorum guclu degilim hic arkadasimda yok olmadida belki bundandir bilmiyorum. Bunu nasil yenebilirim profesyonel yardim almak istemiyorum ama fikirlerinize gercekten cok ihtiyacim var simdiden tesekkur ederim

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Panik ataksın bence, bunu kafanda bitirmelisin. Güvendiğin kişiler varsa çok daha rahat bitirebilirsin. Olmadı psikologa görünebilirsin, ona iyice bir derdini anlat bence.

0|0
    0|0
    • Hic arkadasim yokki guvendigim biri olsun

• Ailen yok mu arkanda? onlardan sana destek olmasını istesen?

Erkekler Ne Diyor 3

• Senin fikirden çok hayatında birisine ihtiyacın var. Kendime işaret etmek için demiyorum. Bir erkek arkadaşının olması özgüvenini geri getirir.

1|0
    0|0
    • Evet mantikli

• ona güvenirsin sahiplenilmenin huzuruyla özgüven tazelersin bilirsin ki seni koruyan kollayan birisi var. Ama ruh hastalarına dikkat et ne kadına ne erkeğe güvenemezsin o zaman.

• detayı okumadım yalan olmasında o şeylerden uzak dur isterse korkat desinler boşver uzak dur kavgadan falan ama kendinide ezdirme

0|0
    0|0
  • ben de

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• kimse kimseyi dövmez ki nedensiz yere hem de

0|0
    0|0
Yükleniyor...