Kendimi kadin gibi hissediyorum?

Kendimi kadin gibi hissediyorum diyen bir evladiniz olsa napardiniz :D basligi biraz dikkat cekmek icin direk oyle yazdim yanlis anlamayin :D

Güncellemeler:
Starwars geldi aklima ceday diyince asfghjj

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• lgbt utanılacak, dalga geçilecek, acınacak vs. bir şey değildir. bu gibi davranışların ve düşüncelerin de normal karşılanması gerektiğini toplum olarak öğrenmemiz ve kabullenmemiz gerek fikrimce. çocuğuma olabildiğince destek olmaya çalışırım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• cocugun ortamini sorgula abla güven digin bir erkek berberine bahset cocugun olamasi gereken ortamlarina soksun igren erkekleri gorsun kadin oldugunda nelerle karsilascani gorsun allah yardimcin olsun

0|4
    0|0
    • Abicim sen iyi misin bir daha oku istersen soruyu hahaah

• Yav durun karnım ağrıdı gülmekten olum üyeliği kapatmayı düşünüyodum vazgeçtim la sizin yüzünüzden Allah da sizi güldürsün özellikle yorumcu dayıyı 😂😂😂

Kızlar Ne Diyor 3

• üzülürüm... Allah ım esirgesin. Kimseyi böyle birşeyle sınanmaz inşallah

1|2
    0|0
  • Allah öyle bisey yasatmaz inşallah ama olursa da kabul eder düzgün yaşamasını sağlarım bir cok dernek var bu çocukların ailesi için onlar için gider bilgilenirim

0|1
    0|0
  • Onu dinleyip anlamaya çalışırım

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Başlığa ne güldüm yaa :D kız evladım bunu söylüyosa sıkıntı yok oğlan derse çeker vururum :D

0|1
    0|1
Yükleniyor...