Hiç sonradan yaptığınıza pişman olduğunuz bir şaka yaptınız mı?

Ben bir ara anneme klasik çaydanlık şakası yaptım :D sonu dayak oldu pişmanım :D

0|0
12|6

En İyi Kız Görüşü

• Translatenin sesli uygulamasını açtık, bildiğimiz tüm küfürleri yazıp yan odada oturan arkadaşa dinlettik. Kızın yanına gittik şaka olduğunu söylemek için ama baktık bu ağlama krizine girmiş. Tabi söyleyemedik. bir kaç gün sonra itiraf ettik ve bu bizle konuşmadı bir süre. Burnumuzdan gelmişti.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Askerden gelen arkadaşa sabah koğuş kalk diye bağırmıştık o da yataktan hoplamıştı 1 hafta konuşmamıştı bizimle fjkgfg

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben de yapmak istiyorum onu yaa :D haha

0|0
    0|0
  • Yapmadım

0|0
    0|0
  • Ahahaha seninki iyiymiş 😄 ben böyle şakalar yapmayı sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Abim yeni aldığı iphonei koltuğun üstüne koydu bende görmeden aldm. telefon nerde dedi az özce bise düşürdüm kumanda degil miydi o dedim. abim az daha camdan frlatiyodu :)

0|0
    0|0
  • Kuzenim bir hafta tatil için bize gelmişti. Duş almadan önce banyo fayanslarını sabunlamıştım. Düşüp kolunu kırdı

0|0
    0|0
  • Çaydanlığı bende yapmıştım hahaha hemde misafir vardı annemede değil direk misafire ama pişman değilim işin kötüsü ben çaydanlığı biraz sert indirdim sanırım komikti iyiydi ama kadının bacağı epeyi acımıştı hahahah xdxd. d

0|0
    1|0
  • Evetttt

0|0
    0|0
  • Hayır yok :D

0|0
    0|0
  • Coooook

0|0
    0|0
  • bende yapcam yapcam bir türlü olmadı zaten :)

0|0
    0|0
  • 1.4. Şakası yapmıştım neneme annem babam kaza geçirdi komadalar diye o zamanlar 6 yaşındaydım ne bileyim kadının korkudan sinir krizi geçirip bayilacagini. O günden beri şaka maka yapmam :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Evet maalesef birkaç kez oldu

0|0
    0|0
  • Evet elimde sinek yapışkanı varken dedemin sakalını tuttum yaşlı adam sakal zayıflamış tüm sakalı avucumda kaldı :)

0|0
    0|0
  • Sadece arkadaşım olan bir bayanla havadan sudan yazışmalarımı okuyan sevgilim bu kız kim deyince esprisine eski sevgilim dedim. Dedim.. İnandı mı? Evet! Toparlayabildim mi? 1 haftada..

0|0
    0|0
  • Bense aynısını enişteme yaptım adam şok geçiriyordu az daha

0|0
    0|0
  • Hatırlayamadım be kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...