Güzel/Yakışıklı Olduğunuz İçin Aşırı Ve Gereksiz İlgi Duymaları Canınızı Sıkıyor Mu?

Benim çok sıkıyor. Okula gittiğimde "Kanka çok yakışıklısın. Saçların yakıyo biraz versene." gibi ergen ergen muhabbetler, Koridorda yürürken kızların tuhaf tuhaf bakışları, sürekli saçınla uğraşıp oynayanlar, sen başkasını sevmene rağmen arkadaşların aracılığıyla defalarca sana çıkma teklif edip ben onu seviyorum çok yakışıklı o benim olacak diyenler,"Kanka Justin Bieber gibisin, bir hayran fotoğrafı çekelim mi?"diyenler, okul bahçesine girdiğin anda tuhaf tuhaf bakıp "Ooo Justin'ımız gelmiş." diyenler. Ya çok bunaltıyorlar, biraz rahat bıraksalar ne olur ki? Güzeliz/yakışıklıyız diye sürekli uğraşmaları çok saçma ve boğucu. Bugün sırf saçımla uğraşıcaklar diye 7 kişinin arasında kalıp sıcaktan terlediğimi bile hatırlıyorum. Güzel/yakışıklı olsak ayrı dert sürekli böyle saçma sapan ilgi ve davranışlar,çirkin olsak apayrı bir dert:Sevdiğiniz kişinin sizinle olmak istememesi, koridorda yürürken küçümeyen bakışlarla "Ayy şu tipsize bak diyenler" ben güzelim/yakışıklıyım böyle tipsizle takılmam diyenler...
Yani insanlar çok tuhaf sırf dış görünüşlerimizden yargılanıyoruz ve bu gerçekten sinir bozucu ve bazen de üzücü. İnsanların böyle davranmayı bırakması, karşısındakini üzdüğünü fark etmesi gerekiyor artık.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Haklsin

0|0
    0|0
    • Gerçekten sinir bozucu aylardır böyle ama.

• Demek istediğim de buydu Aferin👍👍

• Teşekkür ederim.

En İyi Erkek Görüşü

• Yok sıkmaz, bu nankörlük olur.

0|0
    0|0
    • Hayır zaten çok güzel birşey ama bazıları gerçekten çok sinir bozucu. Bazıları sırf çekemedikleri için laf atıyor, dışlıyor, artistlik taslıyor, vuruyor ve bunlar hiç hoş değil ve birçok kişi bunları yaşıyor.

• Kimisi de sırf sevdiği kızlar benden hoşlanıyor diye yapmadığı şey kalmıyor, bunaldım artık.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...