Ak partiye oy verdim destekledim ama ömrümüz var ise o günleri görürsek 2019 da oy vermeyi düşünmüyorum?

Ben kendi şehrimde üniversite okuduğum için kredi/burs a başvurmadım ama şehir dışından gelen arkadaşlarım a 400 tl kredi çıkarken suriyelilere 1200 tl burs verilmesi kendi öğrencimizin ezilmesi bizim milletimizin zor bela öğrenci okutan ailelerin 2021 yılında o krediyi geri ödeyecek olmaları bu politika yı eleştirdiğim için ve yine sigara kullanmayan biri olarak sigara içmeyin diyip hemde sigara ya zam yapıp en büyük gelir i sigara vergisinden almaları
Asgari ücretin yeni 1300 tl olup saatlerce o işçi hakkı ile kazanırken kuvvetle muhtemel olarak bizde iç savaş çıksa bize kapılarını açmayacak ve yıllar sonra bize baş kaldıracak suriyelilerin eğitim görüyor sanki bize faydası olacakmış gibi 1200 tl verilmesi de trajikomik nedenler ve zamlar ak parti ye oy vermeme nedenlerim bu kadar değersizmi Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Sizce haksız mıyım?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

• doğru yoldasın MHP'ye oy ver ilerde :d

1|1
    0|1
    • Bahçeli gitmeden babam mv adayı olsa vermem MHP ye

• Bahçeli hayatta bırakmaz

• Aynen öyle

En İyi Erkek Görüşü

• Bunu geç de olsa görebilmen beni sevindirdi. Keşke diğer insanlarda at gözlüklerini bir kenara bırakabilse

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Akpli değilim fakat bu görüşümde akpartiyi savunuyor gibi olacağım.

Suriyelilere verilen paranın size verilmesi gibi bir lüks yok!!! Bunu çıkarın aklınızdan, evet çok komik, çok acınası falan ama... o bizzat Avrupanın suriyeliler için ödediği ödenekten verilecek bir para (verilirse). Şimdi burada Akpyi değil, kendi ülkemizi eleştirmeliyiz.

Mesela bomba soruyu soruyorum.
    Avrupanın bize geçmişte para verip çöp kakalamaya çalışması, şimdi de ya alın şu parayı da şu başbelası suriyeliler sizde kalsın demesi... Türkiye'yi ne duruma sokuyor? Milletçe ne zaman bu kadar aşağılık, zavallı bir duruma düştük bunu sorgulayalım. Her soruda bas bas turancılık osmancılık diye şişinen insanlar şuna bir cevap verseler seviniriz efenim...

1|0
    0|0
    • Öncelikle tüm haberlerde Avrupanın verdiği ödenekten ödeneceği söylenmiyor
      Onun için o ödenekten ödeneceğini düşünmüyorum. Ayrıca ak parti dışında bir parti olsa Suriyelilere sınır kapılarını açmazlardı Açsalar bile Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarını ezdirmezlerdi. Ak Parti de bir Arap sevicilik var

• Ödenekten ödenmiyorsa niye ödensin güzel kardeşim? Yani kimse o derece aklını kaybedemez. Resmen daha batıya göçmesinler diye bize kakalanıyorlar ve ben bunun sorgulanmasını istiyorum. Buradaki düştüğümüz durumu görsün biri...

• Yeni mi anladın canım ya.

1|1
    0|0
  • ama o paranın avrupadan gelen yardım parasıyla verileceği söyleniyor. Doğru mu bilmiyorum ama avrupa yapacağı yardımı artıracağını söylemişti eğer bu gerçekse o para üstünde bizim zaten hakkımız yok. Üstelilk diğer yönden akp seçmeninin çoğunu kaybeder böyle bir şey yaptıysa

0|0
    0|0
    • Valla mesaj geldi bazı arkadaşlar a ilgili duyarlı olanlara bildirelim diye

• iyide ilk açıklandığı günde bu milli eğitim bakanlığından yapılmamıştı. Ülkemizde ki yurt dışından gelen öğrencilerle, mülteclilerle vs ilgilen kurum tarafından açıklanmıştı bu yani diğer şekilde seçmenini kaybeder göze alamazlar diye düşünüyorum neyse bakalım daha net açıklamasını yaparlar illaki şimdi yeni yeni duyuluyor

• Bende bir AKP yandaşı olarak seni haklı buluyorum bu konuda ama bu mevzu iman ve küfür mevzusu Erdoğan olmasaydı emin ol dinimizi bu kadar rahat yaşayamazdık

0|1
    2|1
    • O konuda haklısın daha tabi Ayasofya yı camii ye çevirmemesi var ama onu yazmadım detaya

• Oy vermemim en büyük sebebi fetö ile mücadele bir tek bunlar başarır

Erkekler Ne Diyor 6

• kardeş sen vermesen bile yine yüzde 45 yüzde 50 arası bir oy alır nedeni alternatif parti yok diğerlerinin neyine oy vereceksin 80 yaşında olmuş koltuk sevdalısı seçim bittikten 2 saat sonra yeni bir seçim isteyen mhp mi ? ramazan ayında millet oruç tutarken milletvekilinin elinde bira içen chp mi ve pkk nin kolu olan hdp mi hangisi kotunun iyisin akp mecburiyetten

1|0
    0|0
  • Ya ben Akp'nin dıbına koyayım ama haksızlıkta etmeyelim. O krediyi geri ödeyene enayi diyorlar buralarda.

0|0
    0|0
  • Bak birincisi sigaraya zam yapilmis pahli olsunki vazgecislsin bu dunyanin her yerinde uygulaniyor. O suryelilere burs olayini bilmiyorum ama buyuk ihtimale evsiz barksiz olanlar kosulu veriliyordur.

0|0
    0|0
  • emin misin 1.200 TL verildiğine suriyelilere.

0|0
    0|0
    • Suriyeli lisans öğrencilerine burs parası 1200 tl

• iyi de kaç kişi vardır ki şartları taşıyan?

• Suriyeli olmak ve 4 yıllık lisans öğrencisi olmak benim okuduğum Üniversitede Boşnak Azeri Kırgız kazak öğrenciler var illa ki Suriyeli de vardır hem bir kişi de olsa bin kişi de olsa benim öğrencim 400 tl yi geri ödemeli alıp başkasının geri ödemesiz 1200 tl alması koyuyor insana 3 katı fark var tek suçumuz Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak mı?

• Şimdi bir şey derdim ama neyse yöneticiler siler yorumu.

0|0
    1|3
  • Çok haklısın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...