"Kız çocukları cennet kadar değerli cehennem kadar da risk" midir?

"Müslüman bir anne baba kız çocuğunu okutur da muhasebeci yaptırır da kız çocuğundan gelecek para ile taksit ödeyeceğim diye nasıl yapar bir müslüman anlamıyorum.. hadi müslümanlığını unuttum diyelim.. hani nerde anadolu erkekleri.. kız çocuğunu çalıştıracağın da para kazanacak da o sofraya gelen ekmekten nasıl ağzına koyarsın". bu sözler Nureddin Yıldız a ait.. ee ne diyorsunuz.. kız çocukları okutulup para kazanmamalı mı? onun eve getirdiği ekmekten sofrada yenilmemeli mi?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bölümüm gereği de çok araştırmıştım. Erkeklerin olduğu bir ortamda çalışmamız evet doğru değil. Ama mesela kadın doğum uzmanı😊 bayan olsun diye hastane hastane gezenler var. Erkekler bu kadar fazlayken kadın doğum bölümünde kızların bir de okumaması daha da çoğaltmaz mı? Ben bu yüzden her tarafın erkeklerle dolmasını istemem.

0|1
    0|0
    • değil mi ama? bu kadar saçma bir düşünce olur mu? şimdi sen evlensen kocan senin eve getirdiği ekmeği yemiyecek mi

• oku sen oku... sen insanlara bakma.. öyle saçma bir düşünce mi olur.. karısını da zaten erkek doktora doğurtur değil mi bu adam

• Teşekkür ederim vukuf 😊

En İyi Erkek Görüşü

• Kızlar, bir meslek sahibi olmalı, iş hayatına atılabilmeli ve ekonomik özgürlüklerini kazanabilmelidir.

Yobaz videosu dinlemek beni açmadığından tipi faul olan Nureddin Yıldız videosunu açmaya değer bile görmedim.

2|1
    0|0
    • yok yani bir de bu adamı dinliyorlar.. bunlar resmen dini kötülüyor

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya hepimiz para kazanmak icin okuoruz ama kiz coxuklari kendi kendine yasayabilmeli faydali olabilmeli bnce

0|1
    0|0
  • Aynen öyle dir

0|1
    0|0
  • Evet İslam'a uygun degil ama elden bir sey gelmiyor.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gömüyorlardı, peygamberimiz geldi şükürler olsun..
    ancak bu kadar düzeltebildi bunları

0|1
    0|0
  • burada buna yapacağım yorumu çok kişi begenmeyecek diğer hesap gibi kapanacağı için yapmıyorum kızlar taragınddan tekrar bir hucuma uğrayabilirim

0|1
    0|0
  • cabirin rivayetleri sahih degil levlake hadisini onun rivayet ettigi söylenır yalandan rivayetlerle milleti kandırmayın allahtan korkun kurana uymıyan hadisleri çöpe atın

0|1
    0|0
  • maalesef öyle ya

0|1
    0|0
Yükleniyor...