İnsanları aşağılamaktan zevk alıyor musunuz?

Dünyada her yıl yüzlerce-binlerce insan (çoğunluğu 15-24 yaş arası) aşağılandığı, dalga geçildiği için intihar ediyor.
En büyük sebepler olarak kilo-görünüş hakkında aşağılama, karşılıksız aşk - aşık olduğu kişi tarafından aşağılanma gösteriliyor. Bunların yanında tabii ki bir çok sebep daha var. Sizler peki, insanları aşağılıyor musunuz? Hala aşağılamaya devam edecek misiniz?

Bu sebeplerle intihar edenler hakkında üç tane haber linki de vereyim, araştırmak isteyen ayrıyeten araştırabilir.

1 - link 1
2 - link 2
3 - link 3

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• kendini eleştirebilen insan başkalarının yanlışlarını aramaz. hele tipmiş kiloymuş sırf eleştirmek için eleştiren insanların başvurduğu şeyler. biriyle sorunun vardır ama görüşmek de zorundasındır o zaman eleştirirsin şu huyundan nefret ediyorum dersin hatta. onun dışında gereksiz adamı ya da kadını beğenmiyorsan düzeltmeye kalkmıcaksın görüşmezsin olur biter.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanları aşağılamıyorum, bize basit gelen bir şey karşı tarafı çok üzebilir. Bunun bilincinde olmak lazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Verdiğiniz linklere bakınca insan hayatı ne kadar ucuzmuş diye düşünmekten kendimi alamadım. Bahsi geçen elemanlar hayatlarını pamuk ipliğine bağlamış herhalde. Bu denli zayıf olunmamalı.

Öte yandan insanları aşağılamayı çok büyük bir varoşluk belirtisi olarak görürüm. Ha, fakat içi pis ve sözde sana laf dokundurmaya kuyu kazmaya çalışan insanları zayıf noktalarını bulup aşağılamak ayrı bir zevktir.

1|0
    0|0
  • aşağılamaktan hiç bir zaman zevk almadım ama insanlarımız çok bencil oldukları için karşındaki kişilerinin nasıl bir kişiliğe sahip olcağını bilmeden , karşındaki kişinin değerini aldırış etmeden böyle yorumlar yapabiliyorlar mağlesef , insan psikolojisi gerçekten tuhaf...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...