Faceden silinen eski sevgili neden beni sildin diye neden sormaz?

Eski sevgili arkadas kalmak istiyor siz onu facebooktan siliyorsunuz peki bu sevgili neden beni sildin diye niye sormaz normal konusmaya devam eder?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• çünkü artık seni unutmuş ve umrunda değilsin sende onu unut artık

0|0
    0|0
    • beni sevmiyor. Ama Beni uzdugu icin vicdan azabi cektiginden bana mesaj atti onu sildikten sonra ama sormadi neden sildin diye neden sence? Hem merak ediyo hem sormuyo vs

• e neden sildiğin belli zaten niye sorsun ki

• Ona mektup bile yazmistim mektubu saklamis neden sence

En İyi Kız Görüşü

• Frak etmemiş olabilir belkide aranızı düzeltmeye çalışıyorsa hesap sormaktan kaçınabilir

0|0
    0|0
    • Hayir beni sevmiyor. Farketmemesi imkansiz. Beni uzduu icin vicdan azabi cektiginden bana mesaj atti onu sildikten sonra neden sormuo sence

• Bazı insanlar sırf kendi vicdanını rahatlatmak için de geri dönüş yapabiliyor maalesef

• Ben onu sildikten sonra bana mesaj atti beni uzdugu icin cok uzgun ildugunu soyledi lutfen guclu ol dedi vs ben de tersledim sana ihtiyacim yok sensiz daha iyiyim vaktimi alma artik falan dedim hicbisey yazmadi sonra kusura bakma gecenlerde kaba davrandim biraz diye mesaj artim o da bu mesaji attigim icin tesekkur etti iyi olduuma cok sevinmis vs. Ama sormadi neden sildin diye

Erkekler Ne Diyor 3

• çünkü adı üstünde

0|0
    0|0
  • sildiğin için olabilir mi acaba :)

0|0
    0|0
    • Beni uzdugu icin vicdan azabi cektiginden bana mesaj atti onu sildikten sonra ama sormadi neden sildin falan diye neden sence?

• son derece iyi niyetli bir harekette bulunmuş ikinizde mantıklı davranmışsınız. sana değer vermiş olduğu kesin ayrılması bunu değiştirmez bir sorun yaşasa koşa koşa gideceğim insan olarak sevdiğim eski sevgililerim oldu buda onun gibi bir durum olsa gerek sana değer veriyor incinmeni üzülmeni istemiyor zaman bırak bence rayına oturacaktır herşey neden diye sormadı diye de çok büyütme bazen oluruna bırakmak ve fazla kafa yormamak gerekir

• Ben ona ters cevap verdigimde bile ters davranmadi bana. Ama cok kırdı beni yine de. Beni hic unutmayacagini biliyorum cok garip bir tanismamiz olmustu cunku ama sevmiyo iste artik.

• Seni tınlamıyor bile.

0|0
    0|0
    • Ama beni merak da ediyor ayni zamanda. Ama sevmiyor da

• Ya ne bilim o kadarını sor ona merak edeceğine.

• Ben ona kizdigim kotu davrandigim halde bana cok iyimser sekilde cevap yazdi ama cok dostca

Kızlar Ne Diyor 1

• çünkü eski sevgili

0|0
    0|0
    • Ama beni merak da ediyor ayni zamanda. Ondan sonra mesaj atti bana vicdan azabi cektigi icin ama sormadi neden sildin diye farketmemesi imkansiz

Yükleniyor...