Kapat

Arkadaşlar bugün çok fena dolandırıldım anlatayım da kulağınıza küpe olsun?

Bugün traş olmak için merkeze indim cebimde 10 tl para ve öğrenci bursumun yattığı atm kartı vardı belki para çekerim diye yanıma almıştım almaz olaydım. traş oldum çok fena da yağmur vardı sonra biraz dükkanların dibinde yağmurun yavaşlamasını bekledim. biraz yavaşladı bende koşa koşa eve gitmeye başladım. yağmurda koşmayı sevmişimdir hep. herneyse eve 500 metre felan bir mesafe kala bir adam arabanın içinden bir adres sordu. sordugu yer bizim evin tarafıydı. bende tarif ettim adam gitti. (adam meğer evimin o istikamette oldugunu öğrenmek için sormuş bu soruyu ben sonradan anladım ama biraz geç oldu) herneyse o araba gitti biraz yürüdüm eve doğru sonra bir araba daha yanımda durdu yağmurda yürüme yolumun üstü seni bırakayım yolun ilerisine kadar dedi. bende ya insanlık ölmemiş hala böyle iyi insanlar var mı diye düşündüm kendi kendime. meğer insanlık ölmüşde cenazesi bile kokmaya başlamış. bu adam dediki bana: ya ben havaalanında çalışıyorum teknosadan bize hediye telefonlar geldi eğer iş yerine kadar birine vermezsem patron olacak şeref siz el koyar gel sana satayım. 200 lira ver lg g4 senin olsun. abi dedim bende o kadar para yok. ama sonradan aklıma geldi atm kartım cebimdeydi. adam dediki orjinal teknosa faturalı telefon istesen 1000 tlye git sat. ben dedim abi sen niye satmıyosun madem o fiyat edecek makine. ben senin babanın oğlu değilim sonuçta. ama rolünü o kadar güzel oynadıki. inandım adama. 200 lirayı atmden çektim adama verdim bastı gaza gitti. sonra arabanın plakasına bakayım dedim ne olur ne olmaz. ve koştum telefoncuya satmak için. bir gittimki. telefon çin malı ve hurda. öyle bir kandırdı ki beni tahmin edemezsiniz. polise gittim adamların bitek beni suçlamadıkları kaldı. adamın yaptığı yanına kar kaldı. dedimki plakayı söyliyim siz bana adamın ismini verin yeter. onu bile yapmadılar. kimseye inanmayın gençler ben ki şeytanı ayakta si kerim çok uyanığım derdim hep beni dolandırdılarsa sizi gözü kapalı dolandırırlar.

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• baya safmissin tabikide senin hatan

0|0
    0|0
    • aynen benim hatam nasıl düştüm o tuzağa ya aklım almıyor. hala rüyadayım öyle bişey hiç yaşamadım sanıyorum

En İyi Erkek Görüşü

• Beni dolandirirlarsa sizi gozu kapali dolandirirlar :D vay ya mali hangi beynine guveniyon lan sen

0|0
    0|0
    • senin ananı bir si kerim görürsün beyni.

• ya beyinsizi ya safi

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• boşluguna geldi herhalde yoksa yoldan gecen tanımadıgın birinden tel alıcak deilsin herhalde ama çin malı da kendini belli eder eline aldıgında hafifdir diğer telefonlara göre açıp bakmakta mı aklına gelmedi

0|0
    0|0
    • ben nasıl düşerim bu tufaya aklım almıyor. telefonu açıp bakmadım bile o kadar iyi oynadı. cidden merak ediyorum acaba su an o parayı gönül rahatlıgıyla harcayabilecek mi.. Allah ondan sormicak mı bu dümenin hesabını son kuruşuna kadar. ne vicdansız Allahtan korkmaz insanlar var ya. hiç mi Allah korkunuz yok.

• geçmiş olsun

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Beni dolandirdiysa sizi gozu kapali dolandirir dedigin icin dolandirilmissin kardes o numara artik basitlesti havaalaninda calisiyorum aya bana kac kez denk geldi yemedim cok sukur

0|0
    0|0
    • sana gelip ne dediler

• ya birader demekki ben safmışım ki a q inandım bu çakala ama arabanın plakası aklımda adımı unuturum o plakayı unutmam bu saatten sonra. bakalım dünya küçük. insanlara çabuk güvenmek gibi bir huyum var a q hep de canımı sıkmıştır bugune kadar hep zararını gördüm. ama bu seferki çok ağır oldu.

• Sunu unutma kardes BEDAVA PEYNIR SADECE FARE KAPANINDA olur bu zamanda kimseden fayda yok

• geçmiş olsun ama bu kadar kolay numaralara inanmana şaşırdım..800 tl kar yapmak varken neden sana satsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...