Nasıl insanlarla arkadaşlık yapmayı seversiniz?

Mesela ben komik insanları çok severim. Bir ortama girdiğim de direk ilgimi çekerler ve onlarla arkadaşlık yapmak isterim. Yanında rahat hissettiğim sıcak kanlı insanlarla anlaşırım. Normalde ben soğuk bir insanımdır o yüzden karşımdakinin sıcak kanlı olmasını isterim. Peki siz Nasıl kişilerle arkadaşlık yaparsınız?

Güncellemeler:
Çok süper bir soru sormuşum. Sorum artık vitrindeymiş

0|0
11|30

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• samimi olması, beni önemsemesi kafi :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 29

• benim gibi gamsız olan , resmi muhabbet çevirmeyen , kendini aşmış , egosu olmayan , hayattan bişey beklemeyen , okul veya kariyer hırsı olmayan , herşeyi espri konusu yapabilen , evi yansa dahi kahkaha atabilecek potansiyeldeki insanları seviyorum henüz bulamadım sanırım kafama uygun biri yok :D

1|0
    0|0
  • Dürüst olsun yeter.

1|0
    0|0
  • Yaşadıklarımda benzerlik olan insanlarla ve karakter olarak bana benzeyen insanlarla sadece arkadaşlık yapıyorum.

1|0
    0|0
  • Sıcak kanlı güler yüzlü

1|0
    0|0
  • Ben Çok espiri dolu ve güler yüzlüyümdür ve karşımda ciddi bakışlara sahip ama yapmış olduğum espirinin onu gülümsetmesi beni daha fazla mutlu eder ama öyle bir adam gibi arkadaşım olmadı güleryüz iyidir gülmeliyiz

1|0
    0|0
  • benim gibi olmayan birileriyle Lady Stark

1|0
    0|0
  • bende soğukkanlıyım ve arkadaşlarımın komik olmasını mizahi bir yönü olmasının tercih ediyorum ha bir de böyle karikatürden fırlamış tipler olmasına önem veriyorum :D

1|0
    0|0
  • İçten samimi dobra insanlarla :)

1|0
    0|0
  • Etrafina nese sacan enerjisiyle insanlara moral kaynagi olan insanlar favorimdir :)

1|0
    0|0
  • Ben soğukkanlıyımdır. O yüzden onlar benimle arkadaş olurlarsa anlaşırsak olurum.

1|0
    0|0
  • Bende cok soguk davranan kisiyim ama yanimdakinin konusmasi hosuma giderse patlatirim espirileri.😀

1|0
    0|0
  • Espiri falan aramam
    Dünyaya bakış açısı düşünceleri fikirleri yeter

1|0
    0|0
  • komik olması önemli değil; benim gibi düşünen insanlarla arkadaşlık yapmayı severim.

1|0
    0|0
  • kızlarla tabiki :D erkeklerle kankalık artık sıkıcı

1|0
    0|0
  • Samimi hoş icten eglenceli kisiler

1|0
    0|0
  • Sakar olmasın

1|0
    0|0
  • Zararsız kişilerle

1|0
    0|0
  • Deli dolu.. :)

1|0
    0|0
  • iyi bir ikili olabilirdik.

1|0
    0|0
  • adam olsun, efendi olsun yeter...

1|0
    0|0
  • Şizofren

1|0
    0|0
  • Sıcakkanlı ve akıllı olması

1|0
    0|0
  • soguk kendini bilmez. asabi çıt kırıldım tiplerden nefret ederim. tanıdıgım veya tanımadıgım yanımda kim varsa da onun yanımda rahat oldugunu hissettiririm. böylesinin iyi geldigini düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Komik ortamcı. de likanlı yanlış yapmayan. gece hayatı aktif :) felan bile

0|0
    0|0
  • temiz kalplileri severim diğerleri ile pek anlaşamam özellikle her an kavga çıkartabilecek kızacak kişilerle agresif insan sevmem

0|0
    0|0
  • Benden bahseden varmış geldim

0|0
    0|0
  • bende soğuk insanlarla arkadaşlık yapmayı severim çünkü çok sıcağımdır :D

0|0
    0|0
  • Dindar

0|0
    0|0
  • madde bagımlısı olsun yeter :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Ağırlığı olan ciddi kişilerle.

0|0
    1|0
  • Sıcak kanlı, eğlenceli bir tip olmalı soğuk ve kendini bir halt sanan biri olmamalı kesinlikle düzgün konuşmalı boş boş küfürler etmemeli çabuk alınan biri olmamalı en anlaşamadığım tiptir kendileri kıskanç ve kaprisli olmamalı eğer kızsa ağzını yaya yaya konuşmamalı karşımda başka birde dürüst olsun değer vermeyi bilsin bu kadarcık :))

1|0
    0|0
  • İnsan olsun insan😊
    Sempatik insanlar yeri geldiğince komik filan😅

1|0
    0|0
  • Samimi, içten, dürüst

1|0
    0|0
  • Eğlenceli.

1|0
    0|0
  • Eglenceli akıllı saygılı

0|0
    0|0
  • Sıcakkanlı benim gibi güler yüzlü , pozitif olacak :) Başka turlu olmuyor :)

0|0
    0|0
  • Espirituel
    Güler yüz
    Alıngan olmayan
    Sır tutabilen
    Konuşkan
    Cesur :))

0|1
    0|0
  • Samimi insanlarla.

0|0
    0|0
  • Yapmacık ve egosu yuksek olmayan , komik olması şart ve sıcak kanlı :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...