Ailem beni boğuyor artık?

Arkadaşlar artık ben evde dayanamıyorum. Ailem 3 yıldır hergün kavga hergün gürültü çok bunaldım. Annem çok bencil üniversite sınavlarına hazırlandığım dönemde bile ortalığı ayağa kaldırıyordu hergün. Üniversite 2. Sınıfa gidiyorum hala öyle. Ne temizlik yapar ne yemek. Babam eve gelene kadar yatar. Gelince kalkar kavgaya başlar. Sonra tekrar yatar. Artık sesini bile duymak istemiyorum. Evden gitsin istiyorum ama gitmiyorda. Ben gitmek istiyorum ama nereye gidiceğimi bulamıyorum. Çok bunaldım. Hiç bir şey yapmak istemiyorum artık.

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• Okulunu bıtır işini bul ekonomık özgurlugunu elıne aldıgında gıdılecek yer cok

0|0
    0|0
    • Derslerime çalışamıyorum artık okuma istediği bile bırakmadılar içimde

• Sabredeceksın baska sansın yok. Bu donemlerınde bı cılgınlık yapmaya kalkarsan hayatını mahvetme yuzden cok yuksek olur. O yuzden 2-3 yıl daha sabret hayatını kurtar. Ayrıca yasadıgın sorunlar derslerıne daha sıkı sarılman ıcın azım saglasın sana daha basarılı ol daha ıyı bır gelecege sahıp ol mantıgı

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Üniversiteyi bitir. inşallah ekonomik özgürlüğünü kazanınca bu sıkıntılarda geçer. hangi bölüm okuyorsun?

0|0
    0|0
    • Hemşirelik okuyorum

• Çok güzel bir bölüm. biraz daha sabret. işe başlayınca sıkıntılar birer birer geçer...

• İl dışında üniversiteye neden gitmedin peki?

0|0
    0|0
    • Tercihlerimi annem girdi. Girerken bütün il dışı tercihlerimi çıkarmış kendi istediklerini yazmış

• hıc ıyı bı durum degıl gercekden senı anlıorum ama gıtsen cozum degıl takmıcan odana ceklceksın

0|0
    0|0
  • Ayni. durumlar vallah Izmire gidiyorum bu ay sonu bende gel gotureyim senide😄

0|0
    0|0
  • zormuş be... İstanbul mu?

0|0
    0|0
  • git evlen olsun bitsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Benimle aynı durumdasin :(

0|0
    0|0
    • Sen nasıl dayanıyorsun

• Dayanamıyorum bazen ama yapacak bir seyde bulamıyorum. Ayri eve çıkacağım uc dort ay sonra

• Evde sevgi ve saygı biterse o evde huzur olmaz. Ne annen elini birşey vurarar nede baban. İkisiyle konuşmaya çalış ayrilacaksalar kavgaya gürültüyle değil anlaşarak olsun ayıpsız ayrılık olsun.

0|0
    0|0
Yükleniyor...