Şu sürekli kötüleyen insanlardan bir ben mi nefret ediyorum?

Şu sürekli kötüleyen insanlardan bir ben mi nefret ediyorum? Hayır yani amacınız ne?
Ülkemizi kötüleyince siz yüceliyormusunuz? Beğenmiyorsanız gidin arkadaş !

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Aynen oyle nefret ediyorum amac ne onuda anlamis degilim maalesef

1|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Aynen katılıyorum bukadar düşmansanız gidin zorla tutan yok hatta memnun oluruz ülke temizlenir belki !

1|0
    0|0
  • bir de kendi bir b*k olsa hak vericem de

1|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 2

• beğenmediğin şeyi eleştirirsin ki eksik yanları tamamlansın yanlışlıklar düzeltilsin tabii ki eleştireceğim vergi veriyorum hesabını sormayacakmıyız

1|0
    0|0
  • Beğenmiyorum ama burada yaşayacağım itirazın varsa git arkadaş :D Bu kadar takılma bunlara her zaman her konuda yersiz konuşacak birileri olacaktır.

0|0
    0|0
    • Yok arkadaş sorsak bilmiyorlar. Sorsam diğer ülkelerin ki nasıl? Diyor ki bilmiyorum ama bizimkisi kötü. Bu gevur tohumları artık sıkmaya başladı ama...

• Orası öyle her zaman yabancı ülkenin daha iyi olduğunu söylerler ki bazı konularda onlara cidden bazı yasalarda yerleşimde vs. çok sağlam ileriye yönelik düşüncelere sahip oldukları ciddi durumlar var. Onlara bende katılıyorum ama tamamen kusursuz bir hayat yaşam yönetim şeklide yok. Olsa ülkemizde yabancı insanlar yıllarca yaşamazdı. Bunun dışında şöyle bir saçma izlenimde vardır. Yabancılar çok rahat gibi görünür orada hiç namus demeyelim de pek fazla tek eşlilik yokmuş gibi sanırlar halbu ki filmlerden ibaret bir yanılgı bizim burada nasılsa sevdikleri için neler yapıyorlarsa orada da yapıyorlar. Ancak onlarda bu tarz ahlaki değerler zayıf olabiliyor. Ama diğer taraftan Türkiye'nin son yılları baz alarak ahlak ve namus kavramı yabancılaşıyor. Artık her geçen gün kötüye gittiği de bir gerçek. Amerikan filmlerini izleyip oradan her şey mükemmel işliyor gibi çok rahatlar aileler modern vs. gerçeklik dışı en azından büyük bir geneli için bu böyle değil diyebiliriz. Böyle düşüncelere..

• böyle düşüncelere kapılıyor ancak en ufak gerçeklik payı yok. Hatta birçok yurtdışında çalışan vatandaşlar gelir durumu iyi olsa bile Türkiye'yi birçok anlamda gözüyle arıyordur. Herkes oradaki düzene sisteme ayak uyduramaz uydursa bile hepsi mutlu olamaz.

Yükleniyor...