Bu annemi anlamıorum?

gecen kuzenim evlendi dogum yaptı maddi durumları iyi değil dogum yaptıgı kendini iyi beslememiş bebek zAYIF dogmus evleride uzakmıs anam dedi yakın olsa gene dedesinin bahcesinden falan yerdi halası falan verirdi die benim anlamadıgım kocam beni beslemeyecekse ben ne anladım bu evlilikten dedemin bagından yiyip halamdan yiyip ne zamana kadar gecim olur ki paran yoksa evlenme cocuk yapma arkadasım haksızmıyım sizce? annm hala kendi zamanı gibi sanıor hayatı bir dede calısır 10 kişiye bakarmıs die

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

• Hersey ona gore baglanmiyor ki bu kadar gorgusuz olma su 1 2 sene oncesine kadar hersey iyiydi şu an dolar. uçmuş enflasyon tavan millet siftahsiz dukkan kapatiyor nerden bilebilirsin anlayisli olmak lazim sen evlendiginde eşinin isleri iyiyken 1sene sonrasi. çöküşe gecse nerden. bilebilirsin ayni mantikdami olucaksin yapma gozunu seveyim

0|0
    0|0
    • ben memurla evlenmeyi düşünüorum memur çocuğuyum yokluk görmedim ben yapamam parasız

• bir evin bir kızıyım ölünceye kadar olanaklarından faydalanarım

• Tamam canimcim gönlünce olur. umarım

En İyi Kız Görüşü

• erkek somurulmesi gereken bir varlik degil yalniz. hayat musterek, maddi durumu yetmiyosa kadin da calisir. evleneyim de adam bana baksin dersen ohoo

0|0
    0|0
    • yok canım o manada değil karı koca elbet çalışacak ama herif calısmasın kızın dedesinin bağından yiyelim o zihniyete karsıyım

• evet 20 falan ancadır

• hep erken evlenenlerde boyle oluyor, kucuk oldugu icin de aileler bakmak zorundaymis gibi oluyo. benim kuzenimde de boyle oldu

Erkekler Ne Diyor 7

• Eski duzen bozuldu ya ;( yani ben kendime o yuzden guvenmiyorum guzel bir isim olmadan evlenmem

0|0
    0|0
  • Seni doguracagına tas doguraydı keske

0|0
    0|0
  • annen doğru söylüyor sende anne olursan anlarsın

0|0
    0|0
    • banane evlenmeyi biliyolarsa baslarının çaresine baksın

• uzakdan duyulan davulun sesi kulağa hoş gelirmiş

• Aile Meseleni Ailenle Tartış Bizimle Degil.

0|0
    0|0
  • aynenn bende anlamıyorum bunu

0|0
    0|0
  • sen insan mısın arkadaşım?

0|0
    0|0
  • Ananı üzme :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0