İnsan ayrımı yapıyor musunuz?

İnsanları kayırıyor musunuz mesleklerine göre maddiyat durumuna kültürüne göre falan?

Dürüst olun, yargılamak değil amacım. Sadece merak ediyorum.

Bazı insanlar olur. Geldiği yeri unutur, çıktığı kabuğu beğenmez.

Yeni bebek sahibi olan babamın amcamın kızı kocasının tarafı komple doktor diye biraz ignelemiş bizi. Hani onlar doktor sürekli bilgi veriyorlar bebekle ilgili. Ama bizim tarafa gelince de.. Herkeste aynı şeyi soruyorlar nazar değdi falan demiş.

Yaptığı şey ahlaki mi değil mi tartışılır.. Sizin görüşünüz nedir?

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• insanlar ikiye ayrılır g. otu kalkanlar , kalkmayanlar :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hiç kimseye o gözle bakmam. Okumuş, parası var, evi var, adam olmuş diye saymam. Insanlığına saygı duyarım. Kendini beğenmiş kişilere yüz vermem genelde. Yani... içimden gelmiyor.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kimseyi ayırt etmem, din dil konum, sabit fikirlerim yok. . her şeyden önce doğru olan insanda bazı gerçek farklılıkları kavrayabilmenizde daha net fikirler üretirsiniz. . o zaman size daha yararı dokunur

0|0
    0|0
  • İnsan insan olsun yeter benim için

0|0
    0|0
  • HAyır

0|0
    0|0
  • Dinciler benim gözümde 0 dır. Ayrımsa ayrım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• insanoğluyuz hepimiz hataya düşüyoruz bazen sanki küçük dağları biz yarattık gibi bizden seviye olarak daha düşük bir insana tepeden bakabiliyoruz.. Böyle bir duruma çok nadir düşsem de hemen tövbe ediyor kendimi toparlıyorum..

0|0
    0|0
  • İnsan ayrımı sosyal-kültürel-dini konularda yapmam. Kendi ailesini beğenmeyeip de başkalarına hayranlık duyanlardan da hiç hoşlanmam.

0|0
    0|0
  • Zengin fakir farketmez egosu yüksekse kimseyi affetmem

0|0
    0|0
  • Saygı yeter sadece bütün insanlara. Mevki önemli değil.

0|0
    0|0
  • Evet yapıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...