Sizce nasıl iyi mi?

internette fenomen olan o video hakkında ne düşünüyorsunuz KS üyeleri :-)

Güncellemeler:
yorum yapan herkese xper :-) haydi arkadaşlar ne düşünüyorsunuz söyleyin.
aşırı derecede küfür içermektedir bu ne yahu :-)

0|0
1|2

Kızlar Ne Diyor 1

• Adamin sesine öldüm yaa oan☺☺

0|1
    0|0
    • :-) adam coşmuş ama

• Kendini fazla kaptırmış dimi😄😄

• he ya :-) kopmuş adam :-) :-)

Erkekler Ne Diyor 2

• Gereksiz bir insanın, insanların canıyla resmen "MAL" gibi dalga geçmesi, hiç komik değil, orada insanlara yardım edeceğine hakaretler savurmaya devam ediyor, insanlıktan çıkmış bu "Kamyoncu Dayı" ya tüm Türkiye ahalisi olarak gülerek doğru yapıyormuşçasına destek çıkıyoruz ki böyle küfür videoları artsın, biz de insanların canlarının tehlikeye girmesini böyle komik videoymuş gibi izleyerek zevk alalım, size sadece şunu sorarım, orada kaza yapan araçlardan birisinde sizin eşiniz, dostunuz, çocuğunuz olsa, böyle bir kanıbozuğun internette böyle dalga geçtiğini görseniz sizin veya yakınınızın tepkisi ne olurdu, gülmeye devam edermiydiniz ya da bu adama denk gelseniz hesabını sormazmıydınız.

Saygılar

0|1
    0|0
    • hocam ben burada komik ya da kötü demedim sadece küfür etmesi bu kadar onu sormak istedim yoksa haklısın bazı konularda ne yazık ki...

• asıl ben teşekkür ederim kardeşim vaktini ayırdın yazdın... haklısın maalesef ülke genelinde sorun var recep ivedik bu kadar meşhur da olmazdı sinemada... o kadar çok şey var ki buna benzer haklısın...

• Eyvallah dostum.

• Adam haklı.

0|1
    0|0
    • ama bu kadar ağır mı küfür edilir :-)

Yükleniyor...