Bir erkeği kendime basıl bağlarım ve mesaj atmasını sağlarım?

Ya bir çocukla 2 ay kadardır konuşuyoduk tabi ben bundan 3 ay öncesinden beri ve hala bu çocuğu seviyorum yaşadığım yer küçük bir yer olduğundan sık sık karşılaşıyorduk ve kesişiyoduk ve snaplerden instagramdan falan birbirimizi görüyoduk ben fotoğraf paylaşmayo bırakmıştım ama onunkileri beğeniyodum o da benimkileri artık vazgeçip beğeniyodu falan en son tanıştık mesaj attı 2 aydır konuşuyoduk ama şu 10 gündür 15 gündür hiç konuşmuyoruz ha bir de konuşurken ben hislerimi sık sık belli ettim o da sürekli ümit verdi cidden baya verdi abartmıyorum ama sürekli ters köşe yapıyor bir arkadaşım konuşmuş o gözle bakmıyorum falan demiş ama sürekli iltifat ediyodu hesap soruyodu hatta buluştuk falan bir ara ve bizim evin altına falan da gelip aramıştı hatta ama bu 10 15 gün öncesi 3 gün hep ben başlattım konuşmayı ve o sürekli kısa kesti soğuktu falan doğum günümde geçeli 2 gün falan oldu ve biliyodu ama kutlaması doğum günümde bile her gece ağlıyorum yoruldum artık sizce bu işin olması için ne yapmalıyım yani konuştuğumuz her günü sayıyodum 4 kasım 2015 de ilk öyle wp den konuşmaya başladık hatta ve her gün bir şekilde konuşuyoduk hatta ben yazmadam niye yazmıyosun falan derdi birbirimizin durumlarına falan da bakardık böyle yani şimdi bu çocukla napiyim abi lütfen yardım edin çok seviyorum keşke bıraksam ama artık sevdiceğim o benim ya yüzünü falan ezberledim vazgeçemiyorum nasıl kendime bağlarım onu lütfen Allah rızası için yardım edin ya bu arada çok uzun oldu biliyorum ama durumumu bilip ona göre yorum yapabilin diye KISACASI ONUN BANA BAĞLANMASINI VE TEKRAR bamya bamya KONULUYOR HAL ALMAMIZI NASIL SAĞLARIM?

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İp ile bağlamayı deneyebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...