Sosyal medyanın iyi yanları nelerdir?

Özellikle son bir kaç gündür iyi şeylere sebep oluyor sosyal medya.. Bu tarz etkinlikleri arttırırsak daha faydalı şeylere sebep olabiliriz bence. Hala içimizde biraz yardımseverliğin vicdanın kaldığını gösteriyor. Sevindirici..
Sosyal medyanın iyi yanları nelerdir?
Mehmet abimiz.. Karaköy eminönü taraflarında kağıt toplayarak hayatını devam ettirmeye çalışıyor. Bir sokak röportajında karşımıza çıkmıstı. O gün hepimizi toplasak Mehmet abinin sakalı bile etmeyiz demistim. Mehmet abiye sürpriz yaptılar doğum gününü kutlayıp ona hediyeler aldılar. Bende baya mutlu oldum. Kendim adıma tesekkür ederim hepinize..
Ömer kardeşimiz. Okumaya çalışıyor aynı zamanda avcılar meydanında müzik vs calarak para kazanıp ailesine yardım etmeye çalışıyor.. Bu kardeşimiz içinde hemen etkinlik açılıp ailesi bulundu ve yardım eli uzatıldı.. Onlar en azından hayatının bir kaç gününü mutlu geçirecekler. Belki bundan sonrada hayatları daha farklı olur. Ki insallah olur.. İyi insanlar var olduğu sürece sahipsiz olmayacaksınız..

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• eksi sozlukte dun ifsa edilen Ankara sapigi goz altina alinmis. sosyal medya ise yariyor evet.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Bence kendimizi özgürce ifade edebilmek

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• üstteki olay aslında iyiymiş gibi görünüyor ama o kadar toplanıpta adamı utandırmak doğru değil bence. 2 3 kişi olsa neysede 10 kişi sanki tiyatro izlemeye gitmiş gibi adamın içinde burukluk olur yinede düşünce güzel tabi

0|0
    0|0
    • Bence değil adam zaten kağıt topluyor insanlardan rencide olucak kadar naif değil.. Sen ben olsak kırılırız, ama o oraları çoktan aşmıstır. Zaten röportajda veriyor çok mutlu kendisi. Bizde mutlu olduk:)

• insanlığa seslenen bir bence olmuş kendi çabalarıyla geçinen insanlar ne kadar zorluklar cekse de mutlu olmayı daha iyi biliyor tesekkürler

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...