Kenan Sofuoglu sisirilmis balon mudur?

Biraz arastirdim bu isi. En ustalar Motogp'de yarisiyor. Kenan orda 18. olmus.

Peki nerede sampiyon olmus?
Supersport'ta. O da 31 yasinda. Coluk cocukla yarisip 1. olmus. Neyse helal olsun.

Moto2'de de 18. olmus.

Gundeme gelince kafayi taktim adama.

Sizce de abartilmis bir sporcu degil mi?

Kardes
Sileriz
Sikinti yapma

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• Ulkemizde dogru durust motosiklet ile ilgilenen adam yok. Yeni yeni yetisiyor Topraktan ümitliler ama başarı başarıdır. Yoksa herkes biliyor bu işin en iyilerilerini
    Rossi, Marquez, lorenzo... gibi motogp yarışçıları var. Sofuoğlu Türkiyeyi temsil ediyor haliyle tabiki o konusulur övülür. Bence çokta yermemek lazım.

0|0
    0|0
    • Balon demek basarisiz demek degil ki zaten. Gereginden fazla sisirilmis demek. Bazi gerizekalilar bunu anlayamadan laf atmis bana.

En İyi Erkek Görüşü

• Basari basaridir bunu demen ayip ama bende kenani cok buyutenlere kenan o kadar iyi degil cok iyi olsa motogpde yarisirdi ama alt kategorilerinde yarisiyo dedim. ama yine tebrik ederim. cunku onun yaptigini ben yapamiyosam laf etmek dusmez basarisina... ama kenanin yetistirdigi toprak ilerde motogpde yarisir cok rahat.

0|0
    0|0
    • Yaristi kac kere zaten. Ama hep sonlarda yer aldi

• Aynen kesin istememistir. Motogp'de de 1 sezon yarismadi zaten. Daha fazla yaristi arastir

• Moto gpdesezon bile yarismadi... moto2 de yaristi 2 sezon. superbike da 1 sezon...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 2

• Yedik. Ekşi sözlükten copy paste.

0|0
    0|1
  • Kaybol git işine kıskanç şahıs adam 1. olmuz ülkemiz adına kem küm ediyor utanmadan birde

0|0
    0|0
Yükleniyor...