Çevremdeki İnsanlar Beni Umursamıyor?

İletişim problemi olan biriyim. İçime kapanığım. Bu yüzden çevremdeki insanlar beni umursamıyorlar. Bir program falan yapıldıysa en son benim haberim oluyor. Onlar mesela bir yerde oturup kahkaha atarken ben onları uzaktan izliyorum. Ne yapabilirim? Kabuğumu kırmaya ihtiyacım var.

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• Boşver sen de onları umursama

0|0
    0|0
    • Keşke yapabilsem :(

• Çok da anlaşabileceğin insanlar değildir onlar, yoksa bu kadar umursamaz davranmazlardı. İlgi alanlarına göre sosyal faaliyetlere katılabilirsin, böylece daha kolay anlaşacağın insanlarla tanışırsın.

• Teşekkürler

Erkekler Ne Diyor 2

• Kitap okumamı öneririm

0|0
    0|0
  • hmm :( kendini geliştirdiğini düşünüyo musun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Arkadaş canlısı ol

0|0
    0|0
  • Psikolojik tedavi ya da sevdiğin bir insanla sohbet derim her zaman

0|0
    0|0
  • Bende böyleyim. Kafana göre biri çıkmazsa hiç kabuğunu kırmaya çalışma bence eğer onlarla dost olabileceğini düşünüyorsan o farklı ama tabi

0|0
    0|0
  • Yenilenmeye ihtiyacin var canm farklı olmaya

0|0
    0|0
    • Peki ama nasıl?

• Sadece 1 tane yakın bir arkadaşım var. Onun dışında diğerleriyle pek yakın değilim. Küçüklüğümden beri böyleyim. Nasıl arkadaş olabilirim ya da nasıl ortam kurabilirim hiçbir fikrim yok.

• Bende senin gbiydm zor bir insandim zmanla alıştım yanlız astim hatta yardimci olamadı arkadaşlarım zaten kendi hallerindeydiler kendini değiştirecek gelistirecek kitaplar oku gittigin yerleri sana huzr verecek olmasina dikkat et. .

Yükleniyor...