Ölmek istiyorum, hayat çok sıkıcı ve saçma. Öneriler?

Hayata şansız başlayanlardanım ne zenginim ne de tip var. Hiç bir şeyim yok. Her şeyim kötü.Çok sıkıldım bu durumdan. Yaşamak hiç anlamlı gelmiyor. Yaşayınca ne olacak sanki sonuçta bir gün hepimiz geberip gidicez. Keşke hiç doğmasaydım diyorum hep. Hep bakıyorum başka hayatlara.Ünlülere filan hayatın dibini yaşıyorlar. Her şey istedikleri gibi. Para desen b. k gibi. Tip desen var. Her şeyleri var. Ben niye o şanslılardan olmadım? Niye ben burada doğdum ve fakirim niye? Bu çok büyük bir haksızlık. Şimdi diyeceksiniz ahiret hayatı kalıcıdır burası geçiçidir diye. Ama insan dünyadayken böyle düşünemiyor işte. Nefsine sahip çıkamıyor. O kadar çok dikkat çeken bilinçaltına giren şeyler var ki... Neyse ölmek istiyorum, yaşamanın hiç bir anlamı yok bence paran yoksa. Paran yoksa kölesin nokta

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Güzel kardeşim yaşamak çok güzel harbiden. Bazı insanlar fakirler, çünki sadece paraları var. Önemli olan sağlığın, ailen, arkilerin. Anlıyorum insan canı çekeni almaya imkanı olmaz, ama bu bir Allahın sınavı. Bazılsrı doğru bu hayata torpilli gelir, bazıları ise... anladın. Allah zenginleri yarstmış kimi fakir kulu ona bakıp çalışıp didinsin, kurtulsun teneke çıkmazından. Bu zamanlarda sahib olduklarına şükr ederesense, ve gelecekte istediklerine sahib olmak istersense gözünün altını üstünü yırtacaksın! Uyanık, alıngan, çekingen olmayacaksın!!! Zaten bütün ünlülerde baçtan sıfırlardı. Çalışarak didinerek şimdi herşeye sahibler. MEVLANA demiş ki :"Her şey üstünr gelip, Seni dayanamayacağın Bir noktaya getirdiğinde Sakın vazgeçme!..
    İŞTE ORASI KADERİNİN DEĞİŞECEĞİ 'NOKTADIR'!!! Demem o ki hayatda seni sen olduğun için şu halini kabullenene değer verecekdin, istersense SEN dağları yerinden oynatırsın, yapma, etme kendine kıyma. Bak seni tanımadığım halde kötü oluyorum, anneni babanı düşün

0|1
    0|0
    • Teşekkürler zaman ayırıp yorum yaptığın için.

• Değmez bir insanın hayatı söz konusu. İnsanlık öldümü)

En İyi Erkek Görüşü

• Valla sen şanssız değil sin tembelsin gibime geldi😀

0|1
    0|0
    • Evet öyleyim biraz. Ne olurdu da o şanslılardan biri ben olsaydım

• 5 Holdingi olup da mutsuzum diyen insanın beyninde sorun vardır. Parayı çek bankadan atla uçağa, gemiye dünyayı gez. Bak ne kadar mutlu olursun.

• Yav işte yapamaz o adam bir hafta isten ayrı kalsın bakayım dondugunde buluomu😀

Kızlar Ne Diyor 1

• para herşey ama herşey değil

0|0
    0|0
    • Büyük yalan
      Para = her şey
      Paranın bu hayatta yapamayacağı bir şey söyle

• Peki doğuştan zengin olanlara ne demeli. Onlar çalışıyor mu uğraşıyor mu? Hayatları çok kolay ve aşırı şanslılar. Ben parayı kendi uğraşlarıyla kazananlardan (Onlara saygım sonsuz) bahsetmiyorum.

• ya durumu değiştiremezsin neden bu saçmalık

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...