İçe kapanık biriyim küfür etseler ses çıkartamıyorum yardım edin?

lanet olsun ki içe kapanığım daha ahmak daha korkak daha xavallı olduğum için değil aksine çoğu kimseden daha zeki cesur güçlü hatta yakışıklı ve tarz sahibiyim ama başkalarınn ne düşündüğünü dert ediyorum ve utangacım geçenlerde yurttan tanıdığım birini üniversitede görmüştüm selam verdim yanında iki kişi daha vardı en sonunda sen derse gir bende sana gireyim dedi arkadaşları güldü ne diyeceğimi bilemedim ve kaldım mal gibi çünkü kimseyle konuşmadığım için bu durumlara alışkın değilim oysa dışa dönük bir kardeşim arkadaşlarıda bana bakıp daha çok güldü o an aşağılanmış hissettim üniye başladığımdan beri kimse beni mal yerine koymamıştı ben bir süre onlara bakarken kaldım düşünebiliyormusunuz halimi nasılda mala benziyordum şiddete başvursaydım üçünüde perişan edebilirdim ben 1.90lık kalıplı çevik ve güçlü biriyim onların üçüde 165 175 civarı ne kadarda zavallı bir haldeyim ayı gibi ama mal görünüyordum sonra nasıl intikqm alacağımı düşünmeye başladım onlarla konuşacaktım neler diyeceğimi düşündüm tasarladım üçüylede konuşacaktım üçünü birden bulamadım o adamda merhaba dese bile yanından geçip gittim o günden sonra yani 3-4hafta geçti yani bugün yarım saat önce merdivenleri çıkıyordum arkamdan gelmiş bana selam veriyor hiç havamda değilim ve hazırlıksızım konuşmaya bana nerden geliyorsun dedi marketten diyorum ne aldın göster bakalım diyor ben elimi cebime attım bir an için dur şaka yaptım dedi neden konuşmuyorsun dedi ben geçen beni he yerine koydun dedim ben herkesle böyle konuşurum dedi bişeyler daha aöyledi git başımdan dedim Küstün müüü dedi çocukla konuşur gibi bu beni çok üzdü beni aptal sanıp çocukla konuşur gibi konuşmaya devam ediyordu başkalarıyla konulmaya alışık olmadığım için ve hazırlıksız mal gibi kaldığım için
bir de konuşup ağzının payonı vericekmişim
peh ben kim ağzının payını vermek kim ben içe kapanık zavallı bir ayıyım öküzüm ama bu durumdan kurtulmak istiyorum bu kadar yazı yazıp kafanızı ziktiğim için üzgünüm beni bu durumdan kurtarı

Güncellemeler:
yazdıklarımın çoğunu gereksiz bulabilirsiniz durumumu daha iyi anlatabilmek için gevezelik ettim

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Ya anladıgım kadarıyla öyşe bişy yok sen kendin seçmişin böyle olmayı , bosuna üzüyorsun kendini , mesele korkaklık veya herkesle konuscan die bişiy yok nasıl istiyorsan öyle davran, gir insan içine sacmala gül agla kavga et dayak ye , ya bunlar hayatı eglenxeli kılan şeyler, birinin kafasına tokat at kaç ne biliö git kızlara sark okuldaki tabi hayvanca değil böyle espirili , zaman la acıldıgını görecelsin konusmasanda insanlar la iç içe ol,

0|1
    0|0
    • onu gördüğümde ne yapayım

• Yo bişy demene gerek yok zaten sen anladıgım kadarıyle her konuda o cocuktan üstünsün o sadece seni kıskanıo , sacma sapan bişiy diincr yürü git len sokuk de almayım ayagımn altına de samimi biri deilse,

Yükleniyor...